Mlekpol Ser salami

Mlekpol
Mlekpol Ser salamiMlekpol Ser salami
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

297085

Cena: 45,36 zł

Produkt chwilowo niedostępny
45.36 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Ser salami marki Mlekpol?

inne produkty w kategorii sery żółte

Produkt Ser salami firmy Mlekpol znajduje się w kategorii sery żółte, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery żółte:

15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser z kozieradką Serabio Ser z kozieradką
Data przyd. 2026-11-21
Mlekovita Ser Gouda Mini Mlekovita Ser Gouda Mini
1.140 g
32 290,00zł/kg

Cena: 32,29 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-26
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser Cheddar z jalapeno Serabio Ser Cheddar z jalapeno
BIO
Serabio Ser Cheddar z jalapeno Serabio Ser Cheddar z jalapeno
w kawałku 0.270 g
16,61zł/kg

Cena: 18,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-09
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku
0.160 g
26,93zł/kg

Cena: 19,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-03
15% rabatu przy zakupie Serabio za min. 20 zł
Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku Serabio Ser Kozia Delicja w kawałku
rozmarynie w kawałku 0.170 g
28,14zł/kg

Cena: 21,05 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-15
President Corregio ser typu President Corregio ser typu
parmezan tarty 100 g
92,40zł/kg

Cena: 9,24 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-01
Mlekpol Królewski z Kolna ser Mlekpol Królewski z Kolna ser
żółty pakowany hermetycznie 150 g
39,00zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-23

inne produkty marki Mlekpol

Poznaj produkty marki Mlekpol - w aktualnej ofercie mamy 19 produktów Mlekpol.

Mlekpol gouda ser żółty plastry Mlekpol gouda ser żółty plastry
150 g
39,13zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-22
Mlekpol Złoty Mazur ser żółty Mlekpol Złoty Mazur ser żółty
plastry 150 g
39,13zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-11-15
Mlekpol Salami ser żółty Mlekpol Salami ser żółty
plastry 150 g
38,20zł/kg

Cena: 5,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2026-11-19
Mlekpol Edamski ser żółty Mlekpol Edamski ser żółty
plastry 150 g
37,67zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2026-12-14
Mlekpol Gouda Wędzona ser Mlekpol Gouda Wędzona ser
żółty plastry 150 g
39,13zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2026-11-14
Mlekpol Tylżycki ser żółty Mlekpol Tylżycki ser żółty
plastry 150 g
39,07zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2026-11-15
Mlekpol Ser Havarti w kawałku Mlekpol Ser Havarti w kawałku
0.337 kg
15,57zł/kg

Cena: 12,61 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5