Mlekovita Jogurt Polski truskawka

Mlekovita
55
Polecam Mlekovita Jogurt Polski truskawka
55
Bardzo dobry.Mlekovita Jogurt Polski truskawka
514Mlekovita Jogurt Polski truskawka
Mlekovita Jogurt Polski truskawkaMlekovita Jogurt Polski truskawka
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-03

pojemność

cena za kilogram

16,53 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512350097

5900512350097

Cena: 2,48 zł

2.48 PLN 2026-11-03 NewCondition

Czy warto kupić produkt Polski Jogurt truskawkowy - 9% owoców marki Mlekovita?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Polski Jogurt truskawkowy - 9% owoców marki Mlekovita:

mleko, truskawki - 9%, cukier**, skrobia, stabilizator: pektyny, koncentrat: z marchwi i soku z buraka ćwikłowego, aromat, żywe kultury bakterii jogurtowych, *wyprodukowano bez stosowania GMO, **bez GMO
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 344 kJ
Wartość energetyczna 82 kcal
Tłuszcz 2,5 g
w tym kwasy nasycone 1,6 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 12 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Mlekovita opisuje Polski Jogurt truskawkowy - 9% owoców tak:

z kawałkami owoców, wyprodukowano bez stosowania GMO
Marka:Mlekovita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Polski Jogurt truskawkowy - 9% owoców.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Rodzaj opakowania:Pot
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Polski Jogurt truskawkowy - 9% owoców marki Mlekovita? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 14 ocen.

  • 2026-09-21 15:23:12Polecam
  • Marek , 2025-03-27 15:15:07Bardzo dobry.



inne produkty w kategorii jogurty owocowe

Wyrób firmy Mlekovita o nazwie Polski Jogurt truskawkowy - 9% owoców został przypisany do kategorii jogurty owocowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bakoma jogurt kremowy Bakoma jogurt kremowy
kokosowo-migdałowy 150 g
30,53zł/kg

Cena: 4,58 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-23
Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-29
Zott Jogobella jogurt jagodowy Zott Jogobella jogurt jagodowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-18
Zott Jogobella jogurt wiśniowy Zott Jogobella jogurt wiśniowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-18
Zott Jogobella jogurt truskawkowy Zott Jogobella jogurt truskawkowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-18
Zott Jogobella jogurt Zott Jogobella jogurt
brzoskwiniowy o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-18
Bakoma Ave Vege Kokosowo - Bakoma Ave Vege Kokosowo -
Migdałowy na kremie kokosowym 150 g
42,87zł/kg

Cena: 6,43 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-21
Bakoma Ave Vege Mango Bakoma Ave Vege Mango
na kremie kokosowym 150 g
42,87zł/kg

Cena: 6,43 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-20

inne produkty marki Mlekovita

Poznaj produkty marki Mlekovita - w aktualnej ofercie mamy 129 produktów Mlekovita.

Mlekovita Jogurt Polski owoce Mlekovita Jogurt Polski owoce
leśne 150 g
16,53zł/kg

Cena: 2,48 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-27
Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Jogurt Polski
brzoskwinia z marakują 150 g
16,53zł/kg

Cena: 2,48 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-22
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5