Mlekovita Wypasione Cappuccino napoj mleczno-kawowy UHT

Mlekovita
Mlekovita Wypasione Cappuccino  napoj mleczno-kawowy UHTMlekovita Wypasione Cappuccino  napoj mleczno-kawowy UHT
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

pojemność

cena za litr

17,30 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512987194

5900512987194

Cena: 5,71 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.71 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Wypasione Cappuccino napoj mleczno-kawowy UHT firmy Mlekovita.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Mlekovita Wypasione Cappuccino napoj mleczno-kawowy UHT? Sprawdź listę składników:

Mleko częściowo odtłuszczone 99%, cukier, naturalna kawa arabica 0,5%, kakao w proszku, stabilizator; karagen, regulator kwasowości: fosforany sodu, aromat. Wysoka zawartość kofeiny, nie zaleca się stosowania u dzieci , kobiet w ciążyi kobiet karmiących piersią.


inne produkty w kategorii mleko UHT

Mlekovita Wypasione Cappuccino napoj mleczno-kawowy UHT w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mleko UHT. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 47 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Łaciate mleko czekoladowe UHT Łaciate mleko czekoladowe UHT
200 ml
12,10zł/l

Cena: 2,42 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-03-07
Łaciate mleko UHT 0.0% Łaciate mleko UHT 0.0%
1 litr

Cena: 5,14 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-05-31
Łaciate mleko UHT 0.5% Łaciate mleko UHT 0.5%
1 litr

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-05-14

inne produkty marki Mlekovita

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mlekovita, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Mlekovita Mleko w proszku pełne Mlekovita Mleko w proszku pełne
26% tłuszczu 400 g
42,48zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-10
Mlekovita Ser żółty Sokół Mlekovita Ser żółty Sokół
w plastrach 150 g
43,87zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5