Mlekovita Super Body Active Jogurt odporność brzoskwinia z miętą

Mlekovita
Mlekovita Super Body Active Jogurt odporność brzoskwinia z miętąMlekovita Super Body Active Jogurt odporność brzoskwinia z miętą
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-07

pojemność

cena za kilogram

15,12 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512904597

5900512904597

Cena: 4,99 zł

4.99 PLN 2026-10-07 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Super Body Active Jogurt odporność brzoskwinia z miętą firmy Mlekovita?

inne produkty w kategorii jogurty owocowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mlekovita Super Body Active Jogurt odporność brzoskwinia z miętą do kategorii jogurty owocowe.

Mlekovita Skyr Jogurt typu Mlekovita Skyr Jogurt typu
islandzkiego mango marakuja 330 g
17,12zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-06
Mlekovita Skyr Jogurt typu Mlekovita Skyr Jogurt typu
islandzkiego owoce ogrodowe 330 g
17,09zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-08
Mlekovita Super Body Active piękno Mlekovita Super Body Active piękno
jogurt liczi - limonka wzbogacony w witaminy 330 g
16,79zł/kg

Cena: 5,54 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-24
Bakoma jogurt kremowy Bakoma jogurt kremowy
kokosowo-migdałowy 150 g
30,53zł/kg

Cena: 4,58 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-23
Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-29
Danone Actimel - jogurt Danone Actimel - jogurt
wzmacniający odporność truskawkowy 400 g
29,98zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-17
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
malinowy 380 g
16,50zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26
Bakoma Twist jogurt do picia Bakoma Twist jogurt do picia
truskawkowy 380 g
16,53zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-26

inne produkty marki Mlekovita

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mlekovita? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5