Mlekovita Serek homogenizowany naturalny Polski bez laktozy

Mlekovita
Mlekovita Serek homogenizowany  naturalny Polski bez laktozyMlekovita Serek homogenizowany  naturalny Polski bez laktozy
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-10

pojemność

cena za kilogram

27,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512983998

5900512983998

Cena: 4,19 zł

4.19 PLN 2026-10-10 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Serek homogenizowany naturalny, bez laktozy* *zawartość laktozy <0,01 g/ 100 g marki Mlekovita?

Jak powstał produkt Serek homogenizowany naturalny, bez laktozy* *zawartość laktozy <0,01 g/ 100 g firmy Mlekovita - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mleko, kultury bakterii fermentacji mlekowej, enzym: laktaza
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 506 kJ
Wartość energetyczna121 kcal
Tłuszcz 7,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,1 g
Węglowodany 3,5 g
w tym cukry 3,5 g
Białko 11 g
Sól 0,10 g

Laktoza : Nie zawiera
Mleko : Zawiera

Producent marki Mlekovita opisuje Serek homogenizowany naturalny, bez laktozy* *zawartość laktozy <0,01 g/ 100 g tak:

Mlekovita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Serek homogenizowany naturalny, bez laktozy* *zawartość laktozy <0,01 g/ 100 g
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 12 godz.
Rodzaj opakowania:Kubek
Adres producenta:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii homogenizowane

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mlekovita Serek homogenizowany naturalny Polski bez laktozy do kategorii homogenizowane.

Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita Serek homogenizowany Mlekovita Serek homogenizowany
waniliowy Polski bez laktozy z dodatkiem 150 g
27,60zł/kg

Cena: 4,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-10
P R Z E C E N A -10%
Piątnica serek homogenizowany Piątnica serek homogenizowany
stracciatella 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-06
Polmlek Serek o smaku waniliowym Polmlek Serek o smaku waniliowym
150 g
20,80zł/kg

Cena: 3,12 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-15
Polmlek Serek puszysty orzechowy Polmlek Serek puszysty orzechowy
Data przydatności
2026-12-12
P R Z E C E N A -25%
Piątnica serek homogenizowany Piątnica serek homogenizowany
waniliowy 150 g
18,40zł/kg

Cena: 2,76 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-08
Piątnica serek homogenizowany Piątnica serek homogenizowany
naturalny 150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-07
Danone Danonki serki dla dzieci Danone Danonki serki dla dzieci
wanilia 200 g
33,80zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-24

inne produkty marki Mlekovita

Poznaj produkty marki Mlekovita - w aktualnej ofercie mamy 134 produktów Mlekovita.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5