Mlekovita Mleko w proszku pełne 26 % tłuszczu

Mlekovita
55
Pyszny mleko,bardzo praktyczne Mlekovita Mleko w proszku pełne 26 % tłuszczu
54Mlekovita Mleko w proszku pełne 26 % tłuszczu
Mlekovita Mleko w proszku pełne 26 % tłuszczuMlekovita Mleko w proszku pełne 26 % tłuszczu
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-17

pojemność

cena za kilogram

41,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512400020

5900512400020

Cena: 20,80 zł

20.80 PLN 2027-06-17 NewCondition
Mlekovita Mleko w proszku pełne Mlekovita Mleko w proszku pełne
26 % tłuszczu 500 g
42,84zł/kg

Cena: 21,42 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Mleko w proszku pełne firmy Mlekovita?

Jak powstał produkt Mleko w proszku pełne firmy Mlekovita - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mleko krowie,Zawartość tłuszczu 26% min.
Wartości odżywcze (%)w 100 g mleka w proszku
Wartość energetyczna 2084 kJ/498 kcal
Tłuszcz 26 g
w tym kwasy nasycone 17 g
Węglowodany 40 g
w tym cukry 40 g
Białko 26 g
Sól 0,90 g*
*Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera

Producent marki Mlekovita opisuje Mleko w proszku pełne tak:

Produkt nie jest przeznaczony dla niemowląt poniżej 12 miesięcy.
Marka:Mlekovita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mleko w proszku pełne.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w chłodnym suchym miejscu z dala od źródła ciepła. Po otwarciu opakowania szczelnie zamknąć w chłodnym suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 miesiąca.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: W celu przygotowania 250 ml mleka płynnego o zawartości tłuszczu 3,2% należy: - odmierzyć 250 ml ciepłej wody o temperaturze 40-50°C. - odważyć 35 g mleka w proszku (około 13 płaskich łyżeczek). - do odważonego mleka w proszku dodać niewielką ilość wody, rozetrzeć na jednolitą masę, - uzupełnić pozostałą ilością wody i mieszając zagotować.
Rodzaj opakowania:Zgrzewane
Adres producenta:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Mleko w proszku pełne marki Mlekovita? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:03:17Pyszny mleko,bardzo praktyczne



inne produkty w kategorii mleko w proszku

Wyrób firmy Mlekovita o nazwie Mleko w proszku pełne został przypisany do kategorii mleko w proszku. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Łaciate mleko w proszku 26,5% Łaciate mleko w proszku 26,5%
500 g
38,22zł/kg

Cena: 19,11 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-02-21
Mlekovita Mleko w proszku pełne Mlekovita Mleko w proszku pełne
26% tłuszczu 400 g
42,48zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-10
Mlekovita Mleko w proszku Mlekovita Mleko w proszku
odtłuszczone 250 g
39,96zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-01
SM Gostyń mleko w proszku 0,1% SM Gostyń mleko w proszku 0,1%
odtłuszczone, granulowane 250 g
29,40zł/kg

Cena: 7,35 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2027-07-19

inne produkty marki Mlekovita

Czy znasz już markę Mlekovita? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Mlekovita od 2 października 2007.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5