Mlekovita Flexita z dziurami produkt seropodobny

Mlekovita
Mlekovita Flexita z dziurami  produkt seropodobnyMlekovita Flexita z dziurami  produkt seropodobny
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

56,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512987606

5900512987606

Cena: 5,65 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.65 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Flexita z dziurami produkt seropodobny marki Mlekovita?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Flexita z dziurami produkt seropodobny marki Mlekovita:

Mleko, roślinny olej shea 23%, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii, barwnik: karoteny.


inne produkty w kategorii sery żółte

Mlekovita Flexita z dziurami produkt seropodobny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sery żółte. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 109 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Mlekovita Zakopiańskie Specjały Mlekovita Zakopiańskie Specjały
Faruki wędzone z polskiego mleka 100 g
66,30zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-12-18
President Corregio ser typu President Corregio ser typu
parmezan tarty 100 g
92,40zł/kg

Cena: 9,24 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-01
Dziugas - podpuszczkowy twardy ser Dziugas - podpuszczkowy twardy ser
tarty dojrzewający 100 g
91,80zł/kg

Cena: 9,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-02
Danmis Ser kozi twardy Danmis Ser kozi twardy
dojrzewający plastry 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-30
P R Z E C E N A -25%
Euroser Ser kozi półtwardy Euroser Ser kozi półtwardy
w plastrach 100 g
80,00zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-12
Mlekpol Królewski z Kolna ser Mlekpol Królewski z Kolna ser
żółty pakowany hermetycznie 150 g
39,00zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-23

inne produkty marki Mlekovita

Firma Mlekovita prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 2 października 2007 - aktualnie dostępnych jest 134 produktów marki Mlekovita.

Mlekovita Ser żółty Sokół Mlekovita Ser żółty Sokół
w plastrach 150 g
43,87zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-28
Mlekovita ser żółty w plastrach Mlekovita ser żółty w plastrach
gouda 150 g
43,80zł/kg

Cena: 6,57 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-12-02
Mlekovita Salami ser żółty Mlekovita Salami ser żółty
w plastrach 150 g
44,20zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-02
Mlekovita Ser żółty Mazdamer Mlekovita Ser żółty Mazdamer
w plastrach 150 g
43,80zł/kg

Cena: 6,57 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-11-08
Mlekovita Ser żółty Morski Mlekovita Ser żółty Morski
w plastrach 150 g
44,13zł/kg

Cena: 6,62 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-02
Mlekovita Tylżycki ser żółty Mlekovita Tylżycki ser żółty
W plastrach 150 g
44,27zł/kg

Cena: 6,64 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-05
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5