Rolnik Premium mini kolby kukurydzy

Rolnik
Rolnik Premium mini kolby kukurydzyRolnik Premium mini kolby kukurydzy
pojemność netto

pojemność netto

314 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-11

pojemność

cena za litr

37,71 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002223

5900919002223

Cena: 11,84 zł

11.84 PLN 2028-02-11 NewCondition

Czy warto kupić produkt Kukurydza mini kolby marynowana. Produkt pasteryzowany marki Rolnik?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Rolnik Premium mini kolby kukurydzy? Sprawdź listę składników:

kukurydza mini kolby, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100:
Wartość energetyczna151 kJ /36 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany5,0 g
w tym cukry4,0 g
Białko1,6 g
Sól0,92 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać

Producent marki Rolnik opisuje Kukurydza mini kolby marynowana. Produkt pasteryzowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kukurydza mini kolby marynowana. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt Kukurydza mini kolby marynowana. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
340 ml
15,41zł/l

Cena: 5,24 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-08-31
Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
170 ml
26,53zł/l

Cena: 4,51 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2029-08-31
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-10-08
Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

Cena: 4,83 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-08-31
Kwidzyn Kukurydza w puszce Kwidzyn Kukurydza w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-11-30
Bonduelle Kukurydza Złocista Bonduelle Kukurydza Złocista
z Groszkiem 340 g
25,59zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-08-31
Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik kukurydza konserwowa
340 g
13,15zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2029-09-16

inne produkty marki Rolnik

Firma Rolnik prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 44 produktów marki Rolnik.

Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
280 g
40,64zł/kg

Cena: 11,38 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-26
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5