Mieszko Amoretta Classic Pralinki w mlecznej czekoladzie

czekolada mleczna (55 %) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (...)
Cena: 12,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Amoretta_Classic_Pralinki_w_mlecznej_czekoladzie/120108.html2027-02-04
Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach: orzecha laskowego, śmietanki, czekolady z pomarańczą i pralinkowym firmy Mieszko.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Mieszko:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 2322 kJ / 557 kcal |
| tłuszcz | 35 g |
| w tym: nasycone kwasy tłuszczowe | 23 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym: cukry | 53 g |
| białko | 5,5 g |
| sól | 0,25 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Mieszko opisuje Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach: orzecha laskowego, śmietanki, czekolady z pomarańczą i pralinkowym tak:
inne produkty w kategorii bombonierki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mieszko Amoretta Classic Pralinki w mlecznej czekoladzie do kategorii bombonierki.
czekolada mleczna (55 %) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (...)
Cena: 12,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Amoretta_Desserts_Pralinki_w_czekoladzie_mlecznej/117836.html2027-01-08
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w prosz(...)
Cena: 23,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Merci_bomboniera/18174.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 9,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlFirma Mieszko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 21 lipca 2008 - aktualnie dostępnych jest 24 produktów marki Mieszko.
cukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_trufle/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Michaszki_orzechowe/23062.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Cena: 10,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Czekoladki_Marcepanowe/32463.htmlCena: 1,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Eucaliptus_cukierki_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
Cena: 2,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Landrynki_Fruity/38940.htmlCena: 2,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Mietowe_Minty/38942.htmlCena: 2,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Lodowe_Icy_Icy/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Zozole_Rainbow_zelki_z_kwasna_posypka/39436.html






Koszyk z zakupami