Mieszko Amoretta Classic Pralinki w mlecznej czekoladzie

Mieszko
Mieszko Amoretta Classic Pralinki w mlecznej czekoladzieMieszko Amoretta Classic Pralinki w mlecznej czekoladzie
masa netto

masa netto

106 g

pojemność

cena za kilogram

121,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353624937

5900353624937

Cena: 12,86 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.86 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach: orzecha laskowego, śmietanki, czekolady z pomarańczą i pralinkowym firmy Mieszko.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Mieszko:

czekolada mleczna (55 %) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476, aromat],tłuszcz roślinny (palmowy),cukier,serwatka w proszku (z mleka),kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2,2 %),mleko odtłuszczone w proszku,śmietanka w proszku (z mleka) (0,4 %),skórka pomarańczowa (0,3 %),miazga orzeszków arachidowych,emulgator: lecytyny (z soi),miazga orzechów laskowych (0,2 %),aromaty,Czekolada mleczna - masa kakaowa minimum 25 %,Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
energia2322 kJ / 557 kcal
tłuszcz35 g
w tym: nasycone kwasy tłuszczowe23 g
węglowodany54 g
w tym: cukry53 g
białko5,5 g
sól0,25 g

Może zawierać: inne orzechy, pszenicę, jaja.
Zalecenie dla alergików:
Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Mieszko opisuje Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach: orzecha laskowego, śmietanki, czekolady z pomarańczą i pralinkowym tak:

orzech laskowy, śmietankowy, pralinkowy, czekolada z pomarańczą
Marka:Amoretta
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach: orzecha laskowego, śmietanki, czekolady z pomarańczą i pralinkowym.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i partia produkcyjna na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:Mieszko S.A., Aleje Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa, Polska
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii bombonierki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mieszko Amoretta Classic Pralinki w mlecznej czekoladzie do kategorii bombonierki.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30

inne produkty marki Mieszko

Firma Mieszko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 21 lipca 2008 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Mieszko.

Mieszko Eucaliptus cukierki Mieszko Eucaliptus cukierki
z eukaliptusem i mentolem 34 g
52,65zł/kg

Cena: 1,79 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-20
Mieszko Michaszki orzechowe Mieszko Michaszki orzechowe
Data przyd. 2027-03-30
Mieszko krówka mleczna Mieszko krówka mleczna
Data przyd. 2027-04-30
Mieszko Marcepan czekoladki Mieszko Marcepan czekoladki
marcepanowe oryginalne 260 g
43,62zł/kg

Cena: 11,34 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Mieszko Likwory o smaku whisky Mieszko Likwory o smaku whisky
Data przyd. 2027-02-28
Mieszko Likwory o smaku brandy Mieszko Likwory o smaku brandy
Data przyd. 2027-02-28
Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
Czekoladki nadziewane wiśnie w alkoholu 142 g
133,73zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-07-30
Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
Praliny z wiśnią w alkoholu 285 g
113,12zł/kg

Cena: 32,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-08-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5