Melvit Fit Rolls Wafle kukurydziano-gryczane z solą morską

Czy warto kupić produkt Fit Rolls, wafle kukurydziano-gryczane z solą morską marki Melvit?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Melvit Fit Rolls Wafle kukurydziano-gryczane z solą morską? Sprawdź listę składników:
kasza kukurydziana 45%, kasza gryczana biała 45%, woda, sól morska 1,8%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1542 kJ / 364 kcal |
| Tłuszcz | 2,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Błonnik | 6,2 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,2 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Fit Rolls, wafle kukurydziano-gryczane z solą morską tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Fit Rolls, wafle kukurydziano-gryczane z solą morską marki Melvit? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne
Melvit Fit Rolls Wafle kukurydziano-gryczane z solą morską w sklepie dodomku.pl należy do kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 32 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
kasza gryczana* (97,7 %), łuska gryczana* (2 %), olej rzepakowy* (0,3 %), (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 5,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Biominki_Wafle_Gryczane_niesolone_BIO/71364.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Wafle_gryczane_z_sola_morska/76063.html2026-11-17
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Wafle_orkiszowe_z_sola_morska/111410.htmlCena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_naturalne/18644.htmlCena: 5,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_sola_morska/18645.htmlryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_pestkami_dyni/29092.htmlCena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_wafle_ryzowe_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melvit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_maka_ryzowa/37733.html






Koszyk z zakupami