Melvit Fit Rolls Wafle kukurydziano-gryczane z solą morską

Melvit
53Melvit Fit Rolls Wafle kukurydziano-gryczane z solą morską
Melvit Fit Rolls Wafle  kukurydziano-gryczane z solą morskąMelvit Fit Rolls Wafle  kukurydziano-gryczane z solą morską
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

63,83 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827019216

5906827019216

Cena: 3,83 zł

Kup 6 szt. po 3.77 zł/szt
3.83 PLN 2027-08-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Fit Rolls, wafle kukurydziano-gryczane z solą morską marki Melvit?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Melvit Fit Rolls Wafle kukurydziano-gryczane z solą morską? Sprawdź listę składników:

kasza kukurydziana 45%, kasza gryczana biała 45%, woda, sól morska 1,8%


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1542 kJ / 364 kcal
Tłuszcz 2,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 71 g
w tym cukry 0,6 g
Błonnik 6,2 g
Białko 12 g
Sól 0,2 g

Jęczmień : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Melvit opisuje Fit Rolls, wafle kukurydziano-gryczane z solą morską tak:

fit nowość, bez dodatku cukru, 1 Roll - ok. 5 kcal
Marka:Melvit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fit Rolls, wafle kukurydziano-gryczane z solą morską.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Fit Rolls, wafle kukurydziano-gryczane z solą morską marki Melvit? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne

    Melvit Fit Rolls Wafle kukurydziano-gryczane z solą morską w sklepie dodomku.pl należy do kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 33 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Biominki Wafle Gryczane niesolone Biominki Wafle Gryczane niesolone
    BIO 60 g
    79,67zł/kg

    Cena: 4,78 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-01
    Melvit Fit Rolls Wafle Melvit Fit Rolls Wafle
    gryczane z solą morską 60 g
    64,00zł/kg

    Cena: 3,84 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-05-07
    Melvit Fit Rolls Wafle orkiszowe Melvit Fit Rolls Wafle orkiszowe
    z solą morską 60 g
    63,83zł/kg

    Cena: 3,83 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-25
    Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
    130 g
    36,15zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    Data przyd. 2027-09-15
    Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
    130 g
    37,08zł/kg

    Cena: 4,82 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-09-25
    Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
    Data przyd. 2027-05-12
    Kupiec wafle ryżowe Kupiec wafle ryżowe
    wieloziarniste 20% Gratis 90 g
    50,89zł/kg

    Cena: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30

    inne produkty marki Melvit

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melvit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Melvit płatki owsiane Melvit płatki owsiane
    błyskawiczne 400 g
    9,00zł/kg

    Cena: 3,60 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-16
    Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
    500 g
    9,98zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2031-07-05
    Melvit Fasola Piękny Jaś Melvit Fasola Piękny Jaś
    400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-07
    Melvit groch łuskany, połówki Melvit groch łuskany, połówki
    400 g
    8,75zł/kg

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-03
    Melvit Kasza Manna Extra drobna Melvit Kasza Manna Extra drobna
    400 g
    9,35zł/kg

    Cena: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-04-27
    Melvit Kasza gryczana biała Melvit Kasza gryczana biała
    400 g
    14,98zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-07-11
    Melvit Kasza gryczana prażona Melvit Kasza gryczana prażona
    400 g
    13,33zł/kg

    Cena: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-17
    Melvit mąka ryżowa Melvit mąka ryżowa
    1 kg
    11,00zł/kg

    Cena: 11 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-15
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5