Melvit Fit Rolls Wafle gryczane z solą morską

Zainteresował Cię produkt Fit Rolls, wafle gryczane z solą morską marki Melvit?
Jak powstał produkt Fit Rolls, wafle gryczane z solą morską firmy Melvit - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1614 kJ /381 kcal |
| Tłuszcz | 2,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Błonnik | 6,0 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,2 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Fit Rolls, wafle gryczane z solą morską tak:
inne produkty w kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne
Produkt Fit Rolls, wafle gryczane z solą morską firmy Melvit znajduje się w kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu wafle ryżowe, kukurydziane i inne:
kasza gryczana* (97,7 %), łuska gryczana* (2 %), olej rzepakowy* (0,3 %), (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 5,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Biominki_Wafle_Gryczane_niesolone_BIO/71364.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Wafle_kukurydzianogryczane_z_sola_morska/75472.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fit_Rolls_Wafle_orkiszowe_z_sola_morska/111410.htmlCena: 5,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_naturalne/18644.htmlCena: 5,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_sola_morska/18645.htmlryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_pestkami_dyni/29092.htmlCena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_wafle_ryzowe_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlCena: 4,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_wafle_ryzowe_tradycyjne/31880.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Melvit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_maka_ryzowa/37733.html






Koszyk z zakupami