Melissa Primo Gusto makaron penne rigate

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa?
Jak powstał produkt Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Informacja o wartości odżywczej w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1500 kJ / 354 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym: Cukry | 3,8 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,03 g |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melissa opisuje Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii makaron
Melissa Primo Gusto makaron penne rigate w sklepie dodomku.pl należy do kategorii makaron. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 138 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_z_pszenicy_durum_swiderki/18577.htmlCena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Primo_Gusto_makaron_Spaghetti_no_6/31480.htmlCena: 8,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Makaron_spaghetti_razowy_semolina/35407.htmlCena: 9,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_semolinowy_razowy_fusilli_BIO/35408.htmlCena: 14,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Makaron_Spaghetti_z_plaskurki_razowy_BIO/35898.htmlCena: 14,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Penne_z_plaskurki_razowy_BIO/35899.html2028-08-20
Cena: 16,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_makaron_Penne_Rigate_Farro_z_plaskurki_BIO/35900.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Barilla_makaron_piora_penne_rigate/36082.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melissa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 7,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Primo_Gusto_Makaron_Tagliatelle/77570.html2027-12-16
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Melissa_Primo_Gusto_makaron_lasagne/27860.html2028-01-22
Cena: 5,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Primo_Gusto_Maka_do_pizzy_chrupiacej/77584.html2026-09-30






Koszyk z zakupami