Primo Gusto Mąka do pizzy chrupiącej

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Semolina z pszenicy durum firmy Melissa.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Primo Gusto Mąka do pizzy chrupiącej? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość Odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość Energetyczna | 1523 kJ / 359 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym: Cukry | 1,9 g |
| Białko | 9,8 g |
| Sól | 0,0 g |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melissa opisuje Semolina z pszenicy durum tak:
inne produkty w kategorii mąka
Primo Gusto Mąka do pizzy chrupiącej w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mąka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 81 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlMąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
Cena: 6,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_maka_ziemniaczana/31788.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_maka_orkiszowa_razowa_ekologiczna_typ_2000/39580.html2026-12-31
Skład: mąka ryżowa pełnoziarnista* 100% (składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Opis:Ekologiczna mąka ryżowa jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego pr(...)
Cena: 9,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Maka_ryzowa_pelnoziarnista_BIO/40331.html2027-02-28
Cena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_maka_gryczana_pelnoziarnista_BIO/40333.html2027-01-26
Cena: 7,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_maka_jaglana_ekologiczna/40337.html2026-11-12
Cena: 16,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Maka_z_zoledzi_BIO_bezglutenowa/46596.html2027-12-04
Poznaj produkty marki Melissa - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Melissa.
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Melissa_Primo_Gusto_makaron_lasagne/27860.html2028-01-22
Cena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Primo_Gusto_makaron_Spaghetti_no_6/31480.htmlCena: 7,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Primo_Gusto_Makaron_Tagliatelle/77570.html2027-12-16






Koszyk z zakupami