Marchew ekologiczna Bio Planet

Bio Planet
51Marchew ekologiczna Bio Planet
Marchew ekologiczna Bio PlanetMarchew ekologiczna Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

14,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902537549395

5902537549395

Cena: 7,45 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
7.45 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Marchew ekologiczna firmy Bio Planet.

Jakie recenzje zebrał produkt Marchew ekologiczna marki Bio Planet? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa świeże

    Marchew ekologiczna Bio Planet w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa świeże. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Brukselka Brukselka
    500g
    16,98zł / kg

    Cena: 8,49 zł

    PLN
    1
    2
    Dostawa z 2026-09-28
    Fasolka szparagowa żółta Fasolka szparagowa żółta
    500 g
    13,28zł/kg

    Cena: 6,64 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-28
    Fasolka szparagowa zielona Fasolka szparagowa zielona
    500g
    13,20zł / kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    6
    Dostawa z 2026-09-28
    Pieczarki Pieczarki
    500 g
    19,98zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Dostawa z 2026-09-28
    Buraki gotowane EkoWital BIO Buraki gotowane EkoWital BIO
    500 g
    13,00zł/kg

    Cena: 6,50 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-02-12
    Papryka czerwona Papryka czerwona
    900g
    9,86zł / kg

    Cena: 8,87 zł

    PLN
    1
    4
    Dostawa z 2026-09-28
    Kalafior Kalafior
    1 szt.

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    4
    Dostawa z 2026-09-28
    Ziemniaki młode z kaszubskiego Ziemniaki młode z kaszubskiego
    pola. Odmiana Twister, typ kulinarny AB 1 kg

    Cena: 3,35 zł

    PLN
    1
    43
    Dostawa z 2026-09-23

    inne produkty marki Bio Planet

    Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

    Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
    150 g
    89,73zł/kg

    Cena: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-28
    Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
    100 g
    109,90zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-05
    Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
    100 g
    135,00zł/kg

    Cena: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-03
    Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
    150 g
    169,27zł/kg

    Cena: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-28
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 200 g
    52,65zł/kg

    Cena: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
    trzcinowym BIO 100 g
    123,30zł/kg

    Cena: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-04
    Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
    bezglutenowe BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Cena: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-31
    Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
    pełnoziarnisty BIO 500 g
    23,78zł/kg

    Cena: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-24
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5