Mlekovita Masło klarowane 99,9% tł. mlecznego

Mlekovita
43Mlekovita Masło klarowane 99,9% tł. mlecznego
Mlekovita Masło klarowane 99,9% tł. mlecznegoMlekovita Masło klarowane 99,9% tł. mlecznego
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-21

pojemność

cena za kilogram

59,95 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512981161

5900512981161

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-01-21 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Masło klarowane* Bezwodny tłuszcz mleczny *Nazwa zwyczajowa bezwodnego tłuszczu mlecznego firmy Mlekovita?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Mlekovita:

Zawartość tłuszczu mlecznego 99,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 3696 kJ / 899 kcal
Tłuszcz 99,9 g
w tym kwasy nasycone 65,0 g
Węglowodany <0,1 g
w tym cukry 0,1 g
Białko <0,1 g
Sól 0,0 g

Producent marki Mlekovita opisuje Masło klarowane* Bezwodny tłuszcz mleczny *Nazwa zwyczajowa bezwodnego tłuszczu mlecznego tak:

do smażenia, do pieczenia, do zup i sosów, polecane do: warzyw, ciast, jajecznicy, mięs, ryb
Marka:Mlekovita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Masło klarowane* Bezwodny tłuszcz mleczny *Nazwa zwyczajowa bezwodnego tłuszczu mlecznego.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od 0°C do 10°C.
Rodzaj opakowania:Owijka
Adres producenta:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Masło klarowane* Bezwodny tłuszcz mleczny *Nazwa zwyczajowa bezwodnego tłuszczu mlecznego marki Mlekovita? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii masło

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mlekovita Masło klarowane 99,9% tł. mlecznego do kategorii masło.

    Sobik Masło Klarowane Sobik Masło Klarowane
    200 g
    49,95zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-06-20
    Jagr masło extra z Warlubia Jagr masło extra z Warlubia
    200 g
    34,95zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-08
    Łaciate Masło 83% tł. Łaciate Masło 83% tł.
    200 g
    37,15zł/kg

    Cena: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2026-11-24
    Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
    irlandzkie 200 g
    56,10zł/kg

    Cena: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2026-12-22
    Piątnica Masło wiejskie 83% Piątnica Masło wiejskie 83%
    200 g
    37,45zł/kg

    Cena: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    Data przyd. 2026-12-13
    Mlekovita Ekologiczne masło 82% BIO Mlekovita Ekologiczne masło 82% BIO
    200 g
    46,25zł/kg

    Cena: 9,25 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-22
    Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
    irlandzkie solone 200 g
    56,10zł/kg

    Cena: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2026-12-22

    inne produkty marki Mlekovita

    Poznaj produkty marki Mlekovita - w aktualnej ofercie mamy 129 produktów Mlekovita.

    Mlekovita Masło klarowane Mlekovita Masło klarowane
    99,8% tłuszczu mlecznego 250 g
    60,88zł/kg

    Cena: 15,22 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-21
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-02-10
    Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
    z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
    26,63zł/kg

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-01-18
    Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
    homogenizowany waniliowy 150 g
    24,00zł/kg

    Cena: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2026-10-19
    Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
    truskawkowym 200 ml
    11,60zł/l

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-03-15
    Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
    waniliowym 200 ml
    11,65zł/l

    Cena: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    Data przydatności
    2027-02-03
    Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
    czekoladowym 200 ml
    11,60zł/l

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-20
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5