Sobik Masło Klarowane

Sobik
51Sobik Masło Klarowane
Sobik Masło KlarowaneSobik Masło Klarowane
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-20

pojemność

cena za kilogram

49,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907809371063

5907809371063

Cena: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-06-20 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Masło klarowane (bezwodny tłuszcz mleczny) firmy Sobik.

Jak powstał produkt Masło klarowane (bezwodny tłuszcz mleczny) firmy Sobik - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Zawartość tłuszczu mlecznego 99,8 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna kJ (kcal)3693 (898)
Tłuszcz (g)99,8
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)68,7
Węglowodany (g)<0,1
w tym cukry (g)<0,2
Białko (g)<0,3
Sól (g)<0,02

Producent marki Sobik opisuje Masło klarowane (bezwodny tłuszcz mleczny) tak:

99,8 % tłuszcz mleczny, Doceń polskie - Top Produkt
Marka:Sobik
O marce:Sobik Gwarancja Jakosci
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Masło klarowane (bezwodny tłuszcz mleczny).
Przechowywanie:Przechowywać poniżej 10°C. Chronić przed światłem.
Rodzaj opakowania:Kubek
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Masło klarowane (bezwodny tłuszcz mleczny) marki Sobik? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii masło

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sobik Masło Klarowane do kategorii masło.

    Mlekovita Masło klarowane Mlekovita Masło klarowane
    99,9% tł. mlecznego 200 g
    59,95zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-21
    Jagr masło extra z Warlubia Jagr masło extra z Warlubia
    200 g
    34,95zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2026-11-08
    Łaciate Masło 83% tł. Łaciate Masło 83% tł.
    200 g
    37,15zł/kg

    Cena: 7,43 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-11-24
    Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
    irlandzkie 200 g
    56,10zł/kg

    Cena: 11,22 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-25
    Lurpak duńskie masło lekko Lurpak duńskie masło lekko
    solone 200 g
    47,60zł/kg

    Cena: 9,52 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-30
    Piątnica Masło wiejskie 83% Piątnica Masło wiejskie 83%
    200 g
    35,65zł/kg

    Cena: 7,13 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2026-11-15
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5