Maluta jogurt naturalny śmietankowy bez laktozy

Maluta
52Maluta jogurt naturalny śmietankowy bez laktozy
Maluta jogurt naturalny śmietankowy bez laktozyMaluta jogurt naturalny śmietankowy bez laktozy
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

20,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467125380

5904467125380

Cena: 4,40 zł

4.40 PLN 2026-10-12 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Jogurt śmietankowy marki Maluta?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Jogurt śmietankowy marki Maluta:

mleko, śmietanka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna449 kJ / 108 kcal
Tłuszcz9,0 g
w tym kwasy nasycone5,4 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry4,0 g
Białko2,8 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Maluta opisuje Jogurt śmietankowy tak:

Marka:Maluta
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Jogurt śmietankowy.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Przygotowanie i stosowanie:Opływ serwatki cechą naturalną
Rodzaj opakowania:Pot
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Jogurt śmietankowy firmy Maluta. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii jogurty naturalne

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Maluta jogurt naturalny śmietankowy bez laktozy do kategorii jogurty naturalne.

    Maluta Bałkański jogurt lekki Maluta Bałkański jogurt lekki
    Data przydatności
    2026-10-21
    Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8% Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
    Data przyd. 2026-10-27
    Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5% Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5%
    Data przyd. 2026-10-26
    Bakoma Jogurt naturalny kremowy Bakoma Jogurt naturalny kremowy
    3% tłuszczu 150 g
    22,07zł/kg

    Cena: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8% Bakoma jogurt naturalny gęsty 2,8%
    Data przyd. 2026-10-24
    Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5% Bakoma jogurt naturalny Grecki 7,5%
    Data przyd. 2026-10-18
    Zott Primo Jogurt naturalny Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    Cena: 1,71 zł

    PLN
    1
    38
    Data przyd. 2026-11-01
    Bakoma Jogurt BIO naturalny 2% Bakoma Jogurt BIO naturalny 2%
    140 g
    29,50zł/kg

    Cena: 4,13 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-18

    inne produkty marki Maluta

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Maluta? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Maluta Bałkański jogurt Maluta Bałkański jogurt
    Data przydatności
    2026-10-24
    P R Z E C E N A -10%
    Maluta śmietana 12% Maluta śmietana 12%

    Cena: 3,47 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-07
    Maluta twaróg półtłusty Maluta twaróg półtłusty
    200 g
    27,15zł/kg

    Cena: 5,43 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-10-07
    Maluta Doskonały napój turecki Maluta Doskonały napój turecki
    Ayran 320 g
    12,47zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-24
    Maluta Jogurt naturalny 2,5% Maluta Jogurt naturalny 2,5%
    150 g
    14,40zł/kg

    Cena: 2,16 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-10-13
    Maluta Ayran Turecki przysmak Maluta Ayran Turecki przysmak
    400 g
    10,78zł/kg

    Cena: 4,31 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-16
    Maluta Serek homogenizowany Maluta Serek homogenizowany
    waniliowy bez laktozy 200 g
    23,60zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-10-15
    Maluta Serek homogenizowany Maluta Serek homogenizowany
    waniliowy 200 g
    23,60zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-10
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5