M&M's Crispy Draże Wybór cukierków

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Cukierki z mlecznej czekolady (62%) z kruchym ryżowym wnętrzem (17%) w chrupiącej kolorowej skorupce firmy M&Ms?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników M&Ms:
| Wartości odżywcze (%) | / 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2068 kJ |
| Wartość energetyczna | 494 kcal |
| Tłuszcz | 23.2 g |
| w tym kwasy nasycone | 15.4 g |
| Węglowodany | 65.3 g |
| w tym cukry | 55.2 g |
| Białko | 4.5 g |
| Sól | 0.36 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Ilość porcji w opakowaniu: 3 | |
| Rozmiar porcji: 42.6 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki M&Ms opisuje Cukierki z mlecznej czekolady (62%) z kruchym ryżowym wnętrzem (17%) w chrupiącej kolorowej skorupce tak:
inne produkty w kategorii cukierki
Wyrób firmy M&Ms o nazwie Cukierki z mlecznej czekolady (62%) z kruchym ryżowym wnętrzem (17%) w chrupiącej kolorowej skorupce został przypisany do kategorii cukierki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Mentos_Fruit/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
Cena: 3,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Werthers_Original_cukierki/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_porzeczka/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_miod_i_cytryna/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_extra_mocne/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_trufle/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Michaszki_orzechowe/23062.html






Koszyk z zakupami