SM Gostyń mleko zagęszczone niesłodzone light 4% tłuszczu

Gostyń
55
Ok.SM Gostyń mleko zagęszczone niesłodzone light 4% tłuszczu
53SM Gostyń mleko zagęszczone niesłodzone light 4% tłuszczu
Light / lekkie zawiera ~ 45% tłuszczu mniej niż mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%.
SM Gostyń mleko zagęszczone niesłodzone  light 4% tłuszczuSM Gostyń mleko zagęszczone niesłodzone  light 4% tłuszczu
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-22

pojemność

cena za kilogram

19,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031121

5900691031121

Cena: 3,85 zł

3.85 PLN 2027-02-22 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane marki Gostyń?

Jak powstał produkt Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane firmy Gostyń - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mleko, stabilizatory - fosforany sodu i cytryniany sodu
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna 439 kJ / 104 kcal
tłuszcz 4,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8 g
węglowodany 10 g
- w tym cukry 10 g
białko 7,1 g
sól 0,30 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Gostyń opisuje Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane tak:

Light / lekkie zawiera ~ 45% tłuszczu mniej niż mleko zagęszczone niesłodzone 7,5%.
Cechy:częściowo odtłuszczone, lekkie 4% tłuszczu
Marka:SM Gostyń
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: przed otwarciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Adres zwrotny:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane firmy Gostyń. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2023-11-23 13:43:44Ok.



inne produkty w kategorii mleko zagęszczone

Produkt Mleko zagęszczone niesłodzone częściowo odtłuszczone, light-lekkie, zawiera 4% tłuszczu i 20% suchej masy beztłuszczowej mleka. Sterylizowane firmy Gostyń znajduje się w kategorii mleko zagęszczone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu mleko zagęszczone:

SM Gostyń mleko zagęszczone 7,5% SM Gostyń mleko zagęszczone 7,5%
niesłodzone 200 g
17,90zł/kg

Cena: 3,58 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-24
SM Gostyń mleko zagęszczone 7,5% SM Gostyń mleko zagęszczone 7,5%
niesłodzone 350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-01-19
SM Gostyń mleko zagęszczone 7,5% SM Gostyń mleko zagęszczone 7,5%
niesłodzone 500 g
15,18zł/kg

Cena: 7,59 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-14
SM Gostyń mleko zagęszczone 4% SM Gostyń mleko zagęszczone 4%
light niesłodzone 500 g
15,24zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-24
SM Gostyń mleko zagęszczone 4% SM Gostyń mleko zagęszczone 4%
light niesłodzone, z magnezem 500 g
15,62zł/kg

Cena: 7,81 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-12-24
SM Gostyń mleko zagęszczone 8% SM Gostyń mleko zagęszczone 8%
słodzone 150 ml
35,00zł/l

Cena: 5,25 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-05-31

inne produkty marki Gostyń

Firma Gostyń prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Gostyń.

SM Gostyń mleko zagęszczone SM Gostyń mleko zagęszczone
słodzone kakaowe 150 ml
34,73zł/l

Cena: 5,21 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2027-05-06
P R Z E C E N A -10%
SM Gostyń mleko zagęszczone SM Gostyń mleko zagęszczone
słodzone karmelowe 150 ml
31,53zł/l

Cena: 4,73 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-29
SM Gostyń mleko zagęszczone SM Gostyń mleko zagęszczone
słodzone w puszce 8% tłuszczu 530 g
22,19zł/kg

Cena: 11,76 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-03-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5