Lubella Mlekołaki choco kulki zbożowe o smaku czekoladowym

Lubella Pełne ziarno, które mielimy we własnym młynie Bez oleju palmowego & syropu glukozowego Naturalne źródło 4 minerałów Tylko sprawdzone i wyselekcjonowane składniki B1, B3, B6, D - źródło 4 witamin!
Lubella Mlekołaki choco kulki  zbożowe o smaku czekoladowymLubella Mlekołaki choco kulki  zbożowe o smaku czekoladowym
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

25,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049004487

5900049004487

Cena: 12,99 zł

12.99 PLN 2027-01-31 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy marki Lubella?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy marki Lubella:

mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator. lecytyny, substancje wzbogacające: niacyna, witamina B6, tiamina, witamina D
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1594 kJ / 377 kcal
tłuszcz4,5 g
w tym kwasy nasycone1,2 g
węglowodany71 g
w tym cukry25 g
błonnik8,4 g
białko9,0 g
sól0,28 g
witamina D0,88 µg (18 %)*
tiamina (witamina B1)0,36 mg (33 %)*
niacyna (witamina B3)4,4 mg (28 %)*
witamina B60,25 mg (18 %)*
fosfor142 mg (20 %)*
żelazo4,6 mg (33 %)*
cynk1,5 mg (15 %)*
mangan1,5 mg (75 %)*
*referencyjne wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lubella opisuje Zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy tak:

Pełne ziarno, które mielimy we własnym młynie Bez oleju palmowego & syropu glukozowego Naturalne źródło 4 minerałów Tylko sprawdzone i wyselekcjonowane składniki B1, B3, B6, D - źródło 4 witamin!
Cechy:pełne ziarno, bez syropu glukozowego, oleju palmowego, duuuża paczka, Polska Marka
Marka:Lubella
O marce:Lubella Tradycja od 1881 Spróbuj także innych płatków Lubella Cini chrupersy
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy.
Przechowywanie:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice, PL
Adres zwrotny:MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice, PL

inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Wyrób firmy Lubella o nazwie Zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy został przypisany do kategorii pozostałe płatki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Melvit Secret family płatki Melvit Secret family płatki
owsiane błyskawiczne 500 g
10,72zł/kg

Cena: 5,36 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-12-27
Melvit Secret family płatki Melvit Secret family płatki
owsiane pełnoziarniste 500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-01-09
Melvit płatki owsiane górskie Melvit płatki owsiane górskie
500 g
7,42zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-11-13
Melvit Płatki owsiane błyskawiczne Melvit Płatki owsiane błyskawiczne
BIO 500 g
11,34zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-22
Melvit Płatki owsiane górskie BIO Melvit Płatki owsiane górskie BIO
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-10-13
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
błyskawiczne 500 g
6,88zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-05-17
One Day More Płatki owsiane górskie One Day More Płatki owsiane górskie
500 g
6,56zł/kg

Cena: 3,28 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-01-13

inne produkty marki Lubella

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Lubella? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Lubella Corn Flakes płatki Lubella Corn Flakes płatki
śniadaniowe kukurydziane 250 g
23,08zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-31
Lubella Mlekołaki płatki Lubella Mlekołaki płatki
śniadaniowe muszelki czekoladowe 250 g
23,96zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-08-30
Lubella makaron Gniazda Nitki Lubella makaron Gniazda Nitki
(Nidi Capellini) 400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-10-30
Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
400 g
14,63zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-09-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5