Melvit Płatki owsiane błyskawiczne BIO

Czy warto kupić produkt Płatki owsiane błyskawiczne marki Melvit?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Płatki owsiane błyskawiczne marki Melvit:
Płatki owsiane błyskawiczne.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1566 kJ /371 kcal |
| Tłuszcz | 6,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 60 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 6,6 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | <0,01 g |
| Owies : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Płatki owsiane błyskawiczne tak:
inne produkty w kategorii pozostałe płatki
Produkt Płatki owsiane błyskawiczne firmy Melvit znajduje się w kategorii pozostałe płatki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pozostałe płatki:
Cena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_gorskie/45523.htmlCena: 5,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Platki_owsiane_gorskie_BIO/88971.htmlmąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (45 %), kukurydziana, ryżowa, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (6,2 %), olej słonecznikowy, sól, aromaty, emulgator: le(...)
Cena: 12,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Mlekolaki_choco_kulki_zbozowe_o_smaku_czekoladowym/103444.html2027-01-31
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_platki_owsiane_gorskie/20562.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_blyskawiczne/20563.htmlCena: 4,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_Zwykle/31833.htmlCena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_owsiane_BIO/34155.htmlFirma Melvit prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 75 produktów marki Melvit.
Cena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 6,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_kasza_wiejska_jeczmienna/33696.html






Koszyk z zakupami