Lubella Corn Flakes Płatki kukurydziane

Lubella
43Lubella Corn Flakes Płatki kukurydziane
Lubella Corn Flakes Płatki kukurydzianeLubella Corn Flakes Płatki kukurydziane
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

19,86 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049004494

5900049004494

Cena: 9,93 zł

9.93 PLN 2027-09-30 NewCondition
Lubella Corn Flakes Płatki Lubella Corn Flakes Płatki
kukurydziane 500 g
19,48zł/kg

Cena: 9,74 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-30

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Corn Flakes Płatki kukurydziane firmy Lubella.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Lubella Corn Flakes Płatki kukurydziane? Sprawdź listę składników:

mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, barwniki: karoteny, karmel
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1659 kJ / 391 kcal
tłuszcz2,1 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany86 g
w tym cukry4,8 g
błonnik3,2 g
białko5,5 g
sól1,1 g
fosfor102 mg (15%*)
* % referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać

Producent marki Lubella opisuje Corn Flakes Płatki kukurydziane tak:

prosty skład! stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy, źródło błonnika, wyselekcjonowane i sprawdzone składniki, super chrupkie!, źródło fosforu, Polski Producent
Marka:Lubella
O marce:Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Pełne ziarno Lubella Corn Flakes Cynamon
Przechowywanie:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Corn Flakes Płatki kukurydziane marki Lubella? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii kukurydziane

    Wyrób firmy Lubella o nazwie Corn Flakes Płatki kukurydziane został przypisany do kategorii kukurydziane. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Lubella Corn Flakes Lubella Corn Flakes
    Pełnoziarniste Płatki kukurydziane 500 g
    19,98zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-30
    Biominki Kulki o smaku czekoladowym Biominki Kulki o smaku czekoladowym
    BIO 500 g
    39,12zł/kg

    Cena: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-08-06
    Biominki Kulki miodowe BIO Biominki Kulki miodowe BIO
    Data przydatności
    2027-05-20
    Nestle cornflakes płatki Nestle cornflakes płatki
    śniadaniowe 250 g
    28,84zł/kg

    Cena: 7,21 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-07-30
    Lubella Corn Flakes płatki Lubella Corn Flakes płatki
    śniadaniowe kukurydziane 250 g
    23,08zł/kg

    Cena: 5,77 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-07-31
    Bio Planet Płatki kukurydziane Bio Planet Płatki kukurydziane
    z truskawkami BIO 250 g
    69,04zł/kg

    Cena: 17,26 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-05-31
    Turtle Płatki kukurydziane w Turtle Płatki kukurydziane w
    polewie z ciemnej czekolady bezglutenowe BIO 250 g
    147,96zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-11-10
    Jerry Gluten Out Kulki zbożowe Jerry Gluten Out Kulki zbożowe
    kakaowe bezglutenowe 375 g
    38,85zł/kg

    Cena: 14,57 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-25

    inne produkty marki Lubella

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Lubella? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Lubella Mlekołaki płatki Lubella Mlekołaki płatki
    śniadaniowe muszelki czekoladowe 250 g
    23,96zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-08-30
    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-08-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5