Jerry Gluten Out Kulki zbożowe kakaowe bezglutenowe

Pyszne chrupki zbożowe kakaowe, które przeniosą Cię w czasy dzieciństwa. Świetnie smakują i dodają energii!
Śniadaniowa alternatywa dla klasycznej kanapki. Takie śniadanie to dobra propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Doskonale współgrają zarówno z mlekiem, jogurtem, jak i z napojem roślinnym.

Jerry Gluten Out Kulki zbożowe kakaowe bezglutenoweJerry Gluten Out Kulki zbożowe kakaowe bezglutenowe
masa netto

masa netto

375 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-25

pojemność

cena za kilogram

38,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904954645407

5904954645407

Cena: 14,57 zł

14.57 PLN 2027-02-25 NewCondition

zboża 62,3 % (kaszka kukurydziana, kaszka ryżowa), cukier, odtłuszczone kakao 4,7 %, syrop ryżowy, olej rzepakowy, sól, emulgator: lecytyny (z SOI), cynamon, aromat.


Wartość energetyczna: 1662 kJ/394 kcal
Tłuszcz: 6,4 g
w tym kwasy nasycone: 0,7 g
Węglowodany: 74,4 g
w tym cukry: 21,3 g
Błonnik: 5,8 g
Białko: 6,7 g
Sól: 0,5 g


Pyszne chrupki zbożowe kakaowe, które przeniosą Cię w czasy dzieciństwa. Świetnie smakują i dodają energii!
Śniadaniowa alternatywa dla klasycznej kanapki. Takie śniadanie to dobra propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Doskonale współgrają zarówno z mlekiem, jogurtem, jak i z napojem roślinnym.


Nestle cornflakes płatki Nestle cornflakes płatki
śniadaniowe 250 g
28,84zł/kg

Cena: 7,21 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-07-30
Lubella Corn Flakes płatki Lubella Corn Flakes płatki
śniadaniowe kukurydziane 250 g
23,08zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-31
Lubella Corn Flakes Płatki Lubella Corn Flakes Płatki
kukurydziane 500 g
19,48zł/kg

Cena: 9,74 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-07-30
Lubella Corn Flakes Lubella Corn Flakes
Pełnoziarniste Płatki kukurydziane 500 g
19,98zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-30
Bio Planet Płatki kukurydziane Bio Planet Płatki kukurydziane
z truskawkami BIO 250 g
69,04zł/kg

Cena: 17,26 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-31
Turtle Płatki kukurydziane w Turtle Płatki kukurydziane w
polewie z ciemnej czekolady bezglutenowe BIO 250 g
147,96zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-10
Biominki Kulki o smaku czekoladowym Biominki Kulki o smaku czekoladowym
BIO 500 g
39,12zł/kg

Cena: 19,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5