Kujawski Olej rzepakowy z rozmarynem, oregano i bazylią

Kujawski
51Kujawski Olej rzepakowy z rozmarynem, oregano i bazylią
Kujawski Olej rzepakowy  z rozmarynem, oregano i bazyliąKujawski Olej rzepakowy  z rozmarynem, oregano i bazylią
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-16

pojemność

cena za litr

38,72 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012009754

5900012009754

Cena: 9,68 zł

9.68 PLN 2027-10-16 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Olej rzepakowy z rozmarynem, oregano i bazylią firmy Kujawski.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Olej rzepakowy z rozmarynem, oregano i bazylią marki Kujawski:

rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,5 %), bazylia (0,2 %), majeranek, oregano (0,1 %), szałwia, cząber, tymianek, rozmaryn (0,1 %), mięta, aromaty naturalne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna 3677 kJ/894 kcal
Tłuszcz / w tym:99,2 g
- kwasy nasycone 7,6 g
Węglowodany 0,2 g
- w tym cukry 0,1 g
Białko 0,1 g
Sól 0 g
Omega 3*7,7 g
* naturalna zawartość

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kujawski opisuje Olej rzepakowy z rozmarynem, oregano i bazylią tak:

smażenie, pieczenie, grillowanie, sałatki
Marka:Kujawski
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:ZT „Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica
Adres zwrotny:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica

Jakie recenzje zebrał produkt Olej rzepakowy z rozmarynem, oregano i bazylią marki Kujawski? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii olej, oliwa

    Produkt Olej rzepakowy z rozmarynem, oregano i bazylią firmy Kujawski znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:

    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek bazylia 250 ml
    91,96zł/l

    Cena: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-06-17
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek cytryna 250 ml
    94,44zł/l

    Cena: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-25
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek cztery pieprze 250 ml
    94,44zł/l

    Cena: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-16
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek rozmaryn 250 ml
    94,44zł/l

    Cena: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-12-18
    Monini Przyprawa na bazie oliwy Monini Przyprawa na bazie oliwy
    z oliwek biała trufla 250 ml
    99,24zł/l

    Cena: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-09-03
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek czosnek & chili 250 ml
    91,96zł/l

    Cena: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-24
    Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
    tłoczenia z czosnkiem 250 ml
    38,80zł/l

    Cena: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-09-18
    Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
    tłoczenia z bazylią 250 ml
    38,80zł/l

    Cena: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-06-30

    inne produkty marki Kujawski

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kujawski? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
    1 litr

    Cena: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2028-03-04
    Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
    z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia 750 ml
    19,99zł/l

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-10-03
    Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
    tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
    38,80zł/l

    Cena: 9,70 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-11-19
    P R Z E C E N A -10%
    Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
    tłoczony na zimno 250 ml
    28,76zł/l

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-21
    Kujawski Olej słonecznikowy Kujawski Olej słonecznikowy
    tłoczony na zimno 250 ml
    42,56zł/l

    Cena: 10,64 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-01-22
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5