Konfitura żelująca Cykoria do przygotowania dżemów i konfitur

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Środek żelujący do szybkiego przygotowywania dżemów i konfitur marki Cykoria?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Środek żelujący do szybkiego przygotowywania dżemów i konfitur marki Cykoria:
| Wartości odżywcze (%) | Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 1228 kJ / 292 kcal |
| Tłuszcz: | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | <0,1 g |
| Węglowodany: | 60 g |
| w tym cukry: | 47 g |
| Błonnik: | 25 g |
| Białko: | <0,5 g |
| Sól: | <0,01 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Cykoria opisuje Środek żelujący do szybkiego przygotowywania dżemów i konfitur tak:
inne produkty w kategorii konfitury
Produkt Środek żelujący do szybkiego przygotowywania dżemów i konfitur firmy Cykoria znajduje się w kategorii konfitury, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konfitury:
truskawki, jeżyny (15%), maliny (10%), jagody (8%), poziomki (3%), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulat(...)
Cena: 12,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_konfitura_niskoslodzona_z_owocow_lesnych/19898.htmlbrzoskwinie, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwa(...)
Cena: 10,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_konfitura_niskoslodzona_brzoskwiniowa/19900.htmlwiśnie, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 70 g owoców na 100 (...)
Cena: 10,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_konfitura_niskoslodzona_wisniowa/19901.htmljagody, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy i cytryniany sodu, sporządz(...)
Cena: 14 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_konfitura_niskoslodzona_jagodowa/22067.htmltruskawki, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas askorb(...)
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_konfitura_niskoslodzona_truskawkowa/22068.htmlczarne porzeczki, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 60 (...)
Cena: 9,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_konfitura_niskoslodzona_z_czarnej_porzeczki/22069.htmlmorele, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 60 g owoców na 100 g produktu
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_konfitura_niskoslodzona_z_moreli/32079.htmlPoznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 138 produktów Cykoria.
Cena: 1 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_cukier_wanilinowy/29682.htmlCena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.html






Koszyk z zakupami