Klementynki ekologiczne Bio Planet

Bio Planet
55
Dostarczone świeże.Klementynki ekologiczne Bio Planet
53Klementynki ekologiczne Bio Planet
Klementynki ekologiczne Bio PlanetKlementynki ekologiczne Bio Planet
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

24,48 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902650274600

5902650274600

Cena: 24,48 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
24.48 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Klementynki ekologiczne firmy Bio Planet.

Jakie recenzje zebrał produkt Klementynki ekologiczne marki Bio Planet? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-11-28 15:31:41Dostarczone świeże.



inne produkty w kategorii owoce świeże

Produkt Klementynki ekologiczne firmy Bio Planet znajduje się w kategorii owoce świeże, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce świeże:

Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
BIO
Pomarańcze ekologiczne Bio Planet Pomarańcze ekologiczne Bio Planet
0.925 g
11,23zł/kg

Cena: 19,76 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
BIO
Jabłka Paulared ekologiczne Jabłka Paulared ekologiczne
Bio Planet 0.895 g
15,47zł/kg

Cena: 10,95 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
BIO
Cytryny ekologiczne Bio Planet Cytryny ekologiczne Bio Planet
0.488 g
9,23zł/kg

Cena: 12,60 zł

PLN
1
3
Wczorajsza dostawa
Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
BIO
Klementynki ekologiczne Bio Planet Klementynki ekologiczne Bio Planet
0.562 g
13,59zł/kg

Cena: 13,02 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Arbuz ekologiczny Bio Planet Arbuz ekologiczny Bio Planet
1.120 g
9 160,00zł/kg

Cena: 9,16 zł

PLN
1
2
Wczorajsza dostawa
Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO
BIO
Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO Grejpfruty czerwone ekologiczne BIO
Planet 1.030 g
18 730,00zł/kg

Cena: 18,73 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Banany ekologiczne Bio Planet Banany ekologiczne Bio Planet
BIO
Banany ekologiczne Bio Planet Banany ekologiczne Bio Planet
0.905 g
14,52zł/kg

Cena: 12,38 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa
Kaki ekologiczne Bio Planet Kaki ekologiczne Bio Planet
BIO
Kaki ekologiczne Bio Planet Kaki ekologiczne Bio Planet
0.602 g
23,61zł/kg

Cena: 23,42 zł

PLN
1
1
Wczorajsza dostawa

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5