Kuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany firmy Kuchnia Staropolska ?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska :
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Energia | 310 kJ / 74 kcal |
| Tłuszcz | 3,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 7,3 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Białko | 2,2 g |
| Sól | 1,2 g |
| Seler : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Ryba : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Kuchnia Staropolska opisuje Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Gołąbki wieprzowe w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany marki Kuchnia Staropolska ? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 14 ocen.
- 2025-08-26 10:31:47polecam
- 2021-09-23 17:57:365
inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów
Kuchnia Staropolska Gołąbki w sosie pomidorowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 224 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
sos pomidorowy 66 % [woda, koncentrat pomidorowy 4,4 %, mąka PSZENNA, cukier, skrobia modyfikowana, sól, warzywa suszone (pasternak, marchew, cebula, natka pietruszki), przypr(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_pulpety_w_sosie_pomidorowym/43361.htmlwoda, fasola biała gotowana 34 %, kiełbasa wieprzowa 8 % [mięso wieprzowe, woda, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (z pszenicy), skrobia ziemniaczana, błonnik pszenny, błonnik gr(...)
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Fasolka_po_bretonsku_z_kielbasa/47274.htmlwoda, mięso wieprzowe 18,5 %, koncentrat pomidorowy 4,4 %, białko sojowe, mąka pszenna, cukier, sól, skrobia modyfikowana, płatki ryżowe, błonnik pszenny, warzywa suszone (pas(...)
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Klopsy_w_sosie_pomidorowym/47275.htmlwoda, żołądki wołowe 26 %, marchew 3 %, cebula, seler, sól, ekstrakty przypraw, glukoza, przyprawy (zawiera seler), skoncentrowany bulion wołowy 0,33 % [sól, skoncentrowany bu(...)
Cena: 12,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Flaki_staropolskie/54644.htmlwoda, żołądki wołowe 30 %, koncentrat pomidorowy 2 %, cebula, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, seler, ekstrakty przypraw, sól, glukoza, przyprawy (zawiera seler), marchew 0(...)
Cena: 12,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Flaki_po_zamojsku/59048.htmlkapusta biała 37,4 %, woda, kapusta biała kiszona 15,4 %, kiełbasa 7 % (mięso wieprzowe, woda, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (z pszenicy), skrobia ziemniaczana, błonnik pszen(...)
Cena: 11,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Kuchnia_Staropolska_Bigos_z_kielbasa/89255.htmlWoda, żołądki wołowe 28%, warzywa w zmiennych proporcjach 9% (marchew, korzeń pietruszki, seler korzeń, cebula), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 1,6%, sól, aromaty, cukier(...)
Cena: 11,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Pamapol_Flaczki_wolowe_w_rosole/127100.htmlwoda, żołądki wołowe 30%, warzywa w zmiennych proporcjach 9% (marchew, korzeń pietruszki, seler korzeń, cebula), mąka pszenna, koncentrat pomidorowy 1,6%, sól, aromaty, cukier(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Pamapol_Flaczki_wolowe_po_zamojsku/127101.html






Koszyk z zakupami