Kiri ser topiony z twarogu i śmietanki 6 porcji

Kiri ser topiony z twarogu i śmietanki 6 porcjiKiri ser topiony z twarogu i śmietanki 6 porcji
masa netto

masa netto

100 g

pojemność

cena za kilogram

85,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3073781027334

3073781027334

Cena: 8,51 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
8.51 PLN NewCondition
twaróg 77 %, woda, masło, białka mleka, koncentrat składników mineralnych z mleka, sól emulgująca: E452, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia1262 kJ
Energia305 kcal
Tłuszcz29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone19,5 g
Węglowodany2,5 g
w tym cukry2,5 g
Białko8,5 g
Sól1,4 g
Wapń520 mg (65 %*)
*% RWS Referencyjna wartość spożycia
Opakowanie zawiera 6 porcji produktu.

Mleko : Zawiera
z polskiej śmietanki, 77 % twarożku
Marka:Kiri
O marce:Wypróbuj! Na każdą przerwę, pyszny serek z kruchymi paluszkami. Wygodna Kiri Przekąska włóż ją do plecaka!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ser topiony z twarożku śmietankowego, twarożek min. 77 % (w tym śmietanka 57 % w produkcie).
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data na froncie opakowania. Po zakupie przechowywać w temperaturze 4-8 °C. Dopuszczalna ekspozycja poza warunkami chłodniczymi w sklepie w temperaturze <25 °C do 21 dni.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Bel Polska Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 97, 06-330 Chorzele
Adres zwrotny:Bel Polska Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 97, 06-330 Chorzele
Bakoma Mozzarella Bakoma Mozzarella
Data przyd. 2026-10-21
Arla Apetina biały ser typu Arla Apetina biały ser typu
śródziemnomorskiego z pomidorami w zalewie 100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-04-07
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Piątnica Mascarpone serek Piątnica Mascarpone serek
250 g
42,80zł/kg

Cena: 10,70 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-26
Piątnica twaróg wiejski półtłusty Piątnica twaróg wiejski półtłusty
4% tł. 250 g
24,92zł/kg

Cena: 6,23 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-18
Piątnica twaróg wiejski lekki Piątnica twaróg wiejski lekki
0% tł. 250 g
24,92zł/kg

Cena: 6,23 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-20
Piątnica twaróg mielony Piątnica twaróg mielony
do serników 1kg 1 kg

Cena: 22,19 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5