Kiri ser topiony z twarogu i śmietanki 6 porcji

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Energia | 1262 kJ |
| Energia | 305 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19,5 g |
| Węglowodany | 2,5 g |
| w tym cukry | 2,5 g |
| Białko | 8,5 g |
| Sól | 1,4 g |
| Wapń | 520 mg (65 %*) |
| *% RWS Referencyjna wartość spożycia | |
| Opakowanie zawiera 6 porcji produktu. |
| Mleko : | Zawiera |
Składniki: pasteryzowane mleko krowie sól, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii, kwas: kwas cytrynowy, Składniki zalewy: woda, sól
Cena: 4,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Mozzarella/35878.htmlser (mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna, stabilizator: chlorek wapnia), zalewa olejowa (olej rzepakowy(...)
Cena: 6,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Arla_Apetina_bialy_ser_typu_srodziemnomorskiego_z_pomidorami_w_zalewie_olejowej/43287.html2026-12-02
Cena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlCena: 7,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Ser_Favita_typu_feta_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlCena: 10,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_Mascarpone_serek/25750.html






Koszyk z zakupami