Cocoa Figi w czekoladzie surowej BIO

Cocoa
52Cocoa Figi w czekoladzie surowej BIO

Niebiańskie połączenie słodkiej, delikatnej figi z surową czekoladą, to prawdziwa uczta dla zmysłów. Figa poza zawartością cennych pierwiastków i właściwościami odkwaszającymi organizm, ma najwyższą zawartość błonnika ze wszystkich bakalii, co czyni ją zdrową i lekką przekąską.

Cocoa Figi w czekoladzie surowej  BIOCocoa Figi w czekoladzie surowej  BIO
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-20

pojemność

cena za kilogram

240,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768064520

5902768064520

Cena: 16,81 zł

16.81 PLN 2027-04-20 NewCondition

Czy warto kupić produkt Figi w czekoladzie surowej BIO marki Cocoa?

Jak powstał produkt Figi w czekoladzie surowej BIO firmy Cocoa - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

czekolada* 50 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), figi* 50 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1896 kJ/455 kcal
Tłuszcz: 26 g
w tym kwasy nasycone: 15 g
Węglowodany: 45 g
w tym cukry: 44 g
Błonnik: 10 g
Białko: 4,0 g
Sól: 0,1 g


Producent marki Cocoa opisuje Figi w czekoladzie surowej BIO tak:

Niebiańskie połączenie słodkiej, delikatnej figi z surową czekoladą, to prawdziwa uczta dla zmysłów. Figa poza zawartością cennych pierwiastków i właściwościami odkwaszającymi organizm, ma najwyższą zawartość błonnika ze wszystkich bakalii, co czyni ją zdrową i lekką przekąską.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Figi w czekoladzie surowej BIO firmy Cocoa. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii owoce suszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cocoa Figi w czekoladzie surowej BIO do kategorii owoce suszone.

    Cocoa Jagody inkaskie w surowej Cocoa Jagody inkaskie w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    246,29zł/kg

    Cena: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-16
    Cocoa Morwa turecka w surowej Cocoa Morwa turecka w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    249,57zł/kg

    Cena: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-27
    Cocoa Jagody goji w surowej Cocoa Jagody goji w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    249,57zł/kg

    Cena: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-09
    Cocoa Banany w surowej czekoladzie Cocoa Banany w surowej czekoladzie
    BIO 70 g
    242,71zł/kg

    Cena: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-07-10
    Bakalland Mango plastry Bakalland Mango plastry
    70 g
    140,43zł/kg

    Cena: 9,83 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-05-30
    Cocoa Mango w czekoladzie creamy Cocoa Mango w czekoladzie creamy
    bez dodatku cukrów BIO 70 g
    306,00zł/kg

    Cena: 21,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-06-29
    Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
    Data przyd. 2027-10-30
    Bakalland masa makowa Bakalland masa makowa
    Data przyd. 2028-01-30

    inne produkty marki Cocoa

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Cocoa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Cocoa Orzechy laskowe w surowej Cocoa Orzechy laskowe w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    287,29zł/kg

    Cena: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-06-22
    Cocoa Migdały w surowej Cocoa Migdały w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    255,57zł/kg

    Cena: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-04
    Cocoa Orzechy nerkowca w surowej Cocoa Orzechy nerkowca w surowej
    czekoladzie kawowej 70% BIO 70 g
    249,43zł/kg

    Cena: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-29
    Cocoa Orzechy brazylijskie Cocoa Orzechy brazylijskie
    w surowej czekoladzie 70% BIO 70 g
    352,14zł/kg

    Cena: 24,65 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-03
    Cocoa Rodzynki w surowej Cocoa Rodzynki w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    242,71zł/kg

    Cena: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-01
    Cocoa Daktyle w surowej Cocoa Daktyle w surowej
    czekoladzie BIO 70 g
    228,43zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-22
    Coca Orzechy laskowe w czekoladzie Coca Orzechy laskowe w czekoladzie
    kokosowej BIO 70 g
    271,29zł/kg

    Cena: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-07-03
    Cocoa Migdały w czekoladzie Cocoa Migdały w czekoladzie
    vegemilk BIO 70 g
    255,57zł/kg

    Cena: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-05-05
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5