JemyJemy Danie gotowe strogonow z mięsem wieprzowym i warzywami

jemyjemy Inspirujemy z Jemy Jemy! Wyśmienicie smakuje bez dodatków lub z pieczywem. Możesz spróbować go z kaszą, ziemniakami lub ryżem. I jesz jak lubisz! Strogonow wieprzowy z warzywami JemyJemy - ten smak Cię zachwyci! Przygotowany z najwyższej jakości składników. Wystarczy podgrzać i gotowe!
JemyJemy Danie gotowe strogonow  z mięsem wieprzowym i warzywamiJemyJemy Danie gotowe strogonow  z mięsem wieprzowym i warzywami
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-03

pojemność

cena za kilogram

35,14 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901696013129

5901696013129

Cena: 12,65 zł

12.65 PLN 2027-07-03 NewCondition
JemyJemy Danie gotowe strogonow JemyJemy Danie gotowe strogonow
z mięsem wieprzowym i warzywami 360 g
35,83zł/kg

Cena: 12,90 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-09-04

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Strogonow. Danie z mięsem wieprzowym i warzywami, sterylizowane firmy jemyjemy.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Strogonow. Danie z mięsem wieprzowym i warzywami, sterylizowane marki jemyjemy:

woda 25%, mięso wieprzowe 25 %, pieczarki 12 %, warzywa 9 % (cebula, papryka), ogórki kiszone 7 % (ogórki, woda, sól, przyprawy), olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 2 %, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, sól, sos sojowy (nasiona soi, woda, sól, mąka pszenna, cukier), czosnek, ekstrakt drożdżowy, papryka mielona, pieprz, tymianek, zioła, przyprawy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna391 kJ / 94 kcal
Tłuszcz5,6 g
- w tym kwasy nasycone1,1 g
Węglowodany4,2 g
- w tym cukry0,8 g
Błonnik0,7 g
Białko6,3 g
Sól1,2 g

Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki jemyjemy opisuje Strogonow. Danie z mięsem wieprzowym i warzywami, sterylizowane tak:

Inspirujemy z Jemy Jemy! Wyśmienicie smakuje bez dodatków lub z pieczywem. Możesz spróbować go z kaszą, ziemniakami lub ryżem. I jesz jak lubisz! Strogonow wieprzowy z warzywami JemyJemy - ten smak Cię zachwyci! Przygotowany z najwyższej jakości składników. Wystarczy podgrzać i gotowe!
Cechy:bez konserwantów i barwników, wystarczy podgrzać
Marka:JemyJemy
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Strogonow. Danie z mięsem wieprzowym i warzywami, sterylizowane.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Wyrób firmy jemyjemy o nazwie Strogonow. Danie z mięsem wieprzowym i warzywami, sterylizowane został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Fasolka w sosie Bio Planet Fasolka w sosie
pomidorowym BIO 360 g
24,97zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
JemyJemy Danie gotowe kurczak JemyJemy Danie gotowe kurczak
curry w orientalnym sosie 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-21
JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny JemyJemy Danie gotowe gulasz mięsny
z mięsem wieprzowym 360 g
34,67zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-08-19
JemyJemy Danie gotowe chili con JemyJemy Danie gotowe chili con
carne z mięsem wieprzowo-wołowym 360 g
35,08zł/kg

Cena: 12,63 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-05
Sokołów Danie Gotowe Chili con Sokołów Danie Gotowe Chili con
carne z ryżem 360 g
50,36zł/kg

Cena: 18,13 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-11-29
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki jemyjemy

Czy znasz już markę jemyjemy? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki jemyjemy od 9 listopada 2021.

JemyJemy zupa jarzynowa JemyJemy zupa jarzynowa
z mięsem wieprzowym 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-08-21
JemyJemy zupa fasolowa JemyJemy zupa fasolowa
z kiełbasą wieprzową 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-29
JemyJemy zupa rosół JemyJemy zupa rosół
z kurczakiem i ryżem 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-17
JemyJemy zupa kapuśniak JemyJemy zupa kapuśniak
z mięsem wieprzowym 450 g
17,07zł/kg

Cena: 7,68 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-19
JemyJemy zupa krupnik JemyJemy zupa krupnik
z mięsem wieprzowym 450 g
17,20zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-08-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5