Jamar Koncentrat pomidorowy

Jamar

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.

Jamar Koncentrat pomidorowyJamar Koncentrat pomidorowy
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

37,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716205669

5906716205669

Cena: 2,99 zł

2.99 PLN 2028-01-31 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany marki Jamar?

Jak powstał produkt Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany firmy Jamar - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Zawartość ekstraktu ogólnego nie mniej niż 28 %


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia 492 kJ / 116 kcal
Tłuszcz 0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 21 g
- w tym cukry 15 g
Błonnik 4,4 g
Białko 3,9 g
Sól 0,05 g

Producent marki Jamar opisuje Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany tak:

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.


Cechy:

 słodycz pomidora :)


Marka:Jamar
O marce:

Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.


Nazwa produktu uregulowana prawnie:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.


Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Jamar Koncentrat pomidorowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii koncentraty i przeciery. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 61 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
80 g
34,50zł/kg

Cena: 2,76 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-05-08
Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
czerwonego 300 ml
24,67zł/l

Cena: 7,40 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-10-30
Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
500 g
8,70zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2029-05-05
Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
kwaszonych 315 g
14,57zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-03
Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-14
Primavika Hummus naturalny Primavika Hummus naturalny
bezglutenowy 160 g
60,38zł/kg

Cena: 9,66 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-01
Primavika Tahini naturalne Primavika Tahini naturalne
185 g
56,22zł/kg

Cena: 10,40 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-03

inne produkty marki Jamar

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Jamar, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-01-31
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-31
Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
marchewka groszek 380 g
14,92zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-04-30
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5