Polmlek Kefir naturalny

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kefir naturalny marki Jagr?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kefir naturalny marki Jagr:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 215 kJ / 51 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 6,7 g |
| w tym cukry | 6,7 g |
| Białko | 3,3 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Jagr opisuje Kefir naturalny tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Kefir naturalny marki Jagr? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
- Marek , 2024-06-18 17:34:02Ok.
inne produkty w kategorii kefir, maślanka, serwatka
Polmlek Kefir naturalny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kefir, maślanka, serwatka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 28 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_BIO_Ekologiczny_Kefir_Naturalny/99263.htmlkefir 91 %, wsad owocowy: cukier, truskawki puree 1,1 %, jagody puree 0,7 %, koncentrat malinowy puree 0,7 %, koncentrat soku z aronii, koncentrat soku z czarnej marchwi, konc(...)
Cena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Jagr_kefir_owoce_lesne/50579.html2026-04-28
Cena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Kefir_naturalny/35924.htmlCena: 3,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Doskonaly_napoj_turecki_Ayran/55667.htmlCena: 3,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Kefir_naturalny/99020.htmlCena: 6,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Kefir_naturalny_Polski/99250.html






Koszyk z zakupami