JBB Bałdyga Pasztet delikatesowy z szynką

surowce wieprzowo-drobiowe 64 % (mięso z szynki 25 %, tłuszcz wieprzowy, skórki z kurczaka, wątroba z kurczaka-8 %, skórki wieprzowe), woda, kasza manna (z PSZENICY), skrobia (...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/JBB_Baldyga_Pasztet_delikatesowy_z_szynka/111107.htmlZainteresował Cię produkt Wędlina wieprzowo - drobiowa podrobowa parzona, w osłonce niejadalnej marki JBB Bałdyga?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wędlina wieprzowo - drobiowa podrobowa parzona, w osłonce niejadalnej marki JBB Bałdyga:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1161 kJ/280 kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,7 g |
| Węglowodany | 6,3 g |
| w tym cukry | 1,3 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | 1,6 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki JBB Bałdyga opisuje Wędlina wieprzowo - drobiowa podrobowa parzona, w osłonce niejadalnej tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Wędlina wieprzowo - drobiowa podrobowa parzona, w osłonce niejadalnej marki JBB Bałdyga? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
- Marek , 2025-04-25 16:24:41Ok.
inne produkty w kategorii pasztet
JBB Bałdyga Pasztet delikatesowy z szynką w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pasztet. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 73 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16,7 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, s(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Profi_Pasztet_firmowy/38546.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12 %, wątroba wieprzowa 5 %, koncentrat pomidorowy 5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, (...)
Cena: 4,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_pomidorami/41798.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12 %, pieczarki 10 %, wątroba wieprzowa 5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojo(...)
Cena: 4,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_pieczarkami/41799.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16,5 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, s(...)
Cena: 4,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_papryka/41883.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z indyka 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z indyka 12 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, marchew, sel(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_indykiem/41884.htmlsurowce drobiowe 62 % (skórki z kurczaka, mięso z fileta kurczaka - 15 %, wątroba z kurczaka- 12 %), woda, kasza manna (z PSZENICY), skrobia ziemniaczana, cebula smazona (cebu(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/JBB_Baldyga_Pasztet_delikatesowy_drobiowy_z_filetem/112331.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,5 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 6,9 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, skrobia ziemniaczana, warz(...)
Cena: 4,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_papryka/20402.html






Koszyk z zakupami