Holle Mięso z kurczaka bezglutenowe BIO, po 4. miesiącu

Holle

SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

Holle Mięso z kurczaka bezglutenowe BIOHolle Mięso z kurczaka bezglutenowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

82,72 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104952695

7640104952695

Cena: 10,34 zł

10.34 PLN 2029-05-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Mięso z kurczaka bezglutenowe BIO firmy Holle.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Holle:

Woda, mięso z kurczaka* 40%, skrobia**.

*składniki z hodowli rolnictwa biodynamicznego

**składniki z upraw rolnictwa ekologicznego


Producent marki Holle opisuje Mięso z kurczaka bezglutenowe BIO tak:

SKŁADNIKI
mięso z kurczaka*(40%), woda, pełnoziarnisty ryż gotowany*  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowe. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Połowę słoiczka wymieszać z przecierem warzywnymi podgrzać. Sprawdzić temperaturę przed podaniem.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 410 kJ / 98 kcal;
Tłuszcz: 4 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,1 g;
Węglowodany: 6,1 g;
w tym cukry: <0,7 g;
Białko: 9,3 g;
Sól: 0,1 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


inne produkty w kategorii obiadki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Holle Mięso z kurczaka bezglutenowe BIO do kategorii obiadki.

15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
HiPP młoda marchew z ziemniakami HiPP młoda marchew z ziemniakami
BIO po 4. miesiącu 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2027-11-30
BoboVita obiadek brokuły BoboVita obiadek brokuły
po 4. miesiącu 125 g
37,52zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-09-10
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
HiPP Pierwsza marchewka BIO HiPP Pierwsza marchewka BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
36
Data przyd. 2027-04-30
HiPP Pierwsza dynia BIO HiPP Pierwsza dynia BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2028-01-31
HiPP Pierwsze jabłko BIO HiPP Pierwsze jabłko BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Pierwsza gruszka BIO HiPP Pierwsza gruszka BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
39
Data przyd. 2028-02-29

inne produkty marki Holle

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Holle, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wielozbożowa z Cornflakes i owocami, bezmleczna po 10. miesiącu 250 g
60,48zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z Cornflakes, bezmleczna BIO po 10. miesiącu 250 g
63,96zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-12
Holle Kaszka musli z owocami, Holle Kaszka musli z owocami,
bezmleczna BIO po 6. miesiącu 250 g
60,88zł/kg

Cena: 15,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-11-21
Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-06
Holle Kaszka orkiszowa Holle Kaszka orkiszowa
pełnoziarnista bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
51,52zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-07
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5