Holle Sucharki orkiszowe pełnoziarniste BIO, po 6. miesiącu

Holle
Holle Sucharki orkiszowe  pełnoziarniste BIOHolle Sucharki orkiszowe  pełnoziarniste BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-11

pojemność

cena za kilogram

75,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104959519

7640104959519

Cena: 15,17 zł

15.17 PLN 2027-05-11 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Sucharki orkiszowe pełnoziarniste BIO firmy Holle?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Sucharki orkiszowe pełnoziarniste BIO marki Holle:

Ekologiczna mąka orkiszowa** (83%), ekologiczna śruta orkiszowa** (11%), olej słonecznikowy*, drożdże*, witamina B1 (zawartość witaminy zgodna z ustawą) *z upraw biologicznych, **z upraw biodynamicznych

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Produkt Sucharki orkiszowe pełnoziarniste BIO firmy Holle znajduje się w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batoniki, ciasteczka, wafelki, musli:

15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
po 10. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-09-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO
od 10. miesiąca 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2027-06-30
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
po 12. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-07-31
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Chrupiące musli HiPP Chrupiące musli
z bananami i truskawkami BIO po 15. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-09-30
HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 34 g
192,35zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-07-30
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-04-29
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28

inne produkty marki Holle

Czy znasz już markę Holle? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Holle od 5 września 2016.

Holle Mięso z kurczaka Holle Mięso z kurczaka
bezglutenowe BIO po 4. miesiącu 125 g
82,72zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-05-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wielozbożowa z Cornflakes i owocami, bezmleczna po 10. miesiącu 250 g
60,48zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z Cornflakes, bezmleczna BIO po 10. miesiącu 250 g
63,96zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-12
Holle Kaszka musli z owocami, Holle Kaszka musli z owocami,
bezmleczna BIO po 6. miesiącu 250 g
60,88zł/kg

Cena: 15,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-11-21
Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-06
Holle Kaszka orkiszowa Holle Kaszka orkiszowa
pełnoziarnista bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
51,52zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista Holle Kaszka pszenna pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-07
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5