Holle Szpinak z ziemniakami bezglutenowe BIO, po 4. miesiącu

Holle

SKŁADNIKI
woda, szpinak*(20%), ziemniaki*(10%), ryż pełnoziarnisty* (10%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowy. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia zywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Wymieszać i podgrzać przed podaniem. Sprawdzić temp. Rozpocząć od podawania małych ilości. 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 182 kJ / 43 kcal;
Tłuszcz: 0,2 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,02 g;
Węglowodany: 8,90 g;
w tym cukry: 0,30 g;
Białko: 1,1 g;
Sól: 0,018 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

Holle Szpinak z ziemniakami bezglutenowe BIOHolle Szpinak z ziemniakami bezglutenowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

190 g

pojemność

cena za kilogram

32,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104957478

7640104957478

Cena: 6,25 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.25 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Szpinak z ziemniakami bezglutenowe BIO firmy Holle.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Holle:

Woda, szpinak*(20%), ziemniaki*(10%), ryż pełnoziarnisty* (10%)

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Holle opisuje Szpinak z ziemniakami bezglutenowe BIO tak:

SKŁADNIKI
woda, szpinak*(20%), ziemniaki*(10%), ryż pełnoziarnisty* (10%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Bezglutenowy. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia zywieniowego dla dzieci pow. 4 m-ca życia. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Wymieszać i podgrzać przed podaniem. Sprawdzić temp. Rozpocząć od podawania małych ilości. 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Warość energetyczna: 182 kJ / 43 kcal;
Tłuszcz: 0,2 g;
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,02 g;
Węglowodany: 8,90 g;
w tym cukry: 0,30 g;
Białko: 1,1 g;
Sól: 0,018 g

INFORMACJA ALERGENNA

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


inne produkty w kategorii obiadki

Holle Szpinak z ziemniakami bezglutenowe BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii obiadki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 190 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-30
HiPP Młoda marchewka z ryżem HiPP Młoda marchewka z ryżem
i cielęciną BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2027-12-31
HiPP Potrawka z ziemniaczkami HiPP Potrawka z ziemniaczkami
i królikiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
113
Data przyd. 2028-01-31
HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-01-31
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z delikatną rybą po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-11-19
BoboVita obiadek dynia BoboVita obiadek dynia
z kurczakiem i ziemniaczkami po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-05
Hipp Marchewka z ziemniaczkami Hipp Marchewka z ziemniaczkami
i łososiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2028-03-31
HiPP Puree z ziemniaczków HiPP Puree z ziemniaczków
z kukurydzą i indykiem BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki Holle

Poznaj produkty marki Holle - w aktualnej ofercie mamy 20 produktów Holle.

Holle Mięso z kurczaka Holle Mięso z kurczaka
bezglutenowe BIO po 4. miesiącu 125 g
82,72zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-05-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wielozbożowa z Cornflakes i owocami, bezmleczna po 10. miesiącu 250 g
60,48zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z Cornflakes, bezmleczna BIO po 10. miesiącu 250 g
63,96zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-12
Holle Kaszka musli z owocami, Holle Kaszka musli z owocami,
bezmleczna BIO po 6. miesiącu 250 g
60,88zł/kg

Cena: 15,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-11-21
Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-06
Holle Kaszka orkiszowa Holle Kaszka orkiszowa
pełnoziarnista bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
51,52zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5