Holle Danie szpinak-ziemniak BIO, po 5. miesiącu

Holle SKŁADNIKIwoda, szpinak** 23 %, ziemniak** 15 %, grysik ryżowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny, **składniki z rolnictwa biodynamicznego)OPISObiadek ze szpinakiem i ziemniakami.Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci, od 5 miesiąca. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt bezglutenowy. Bez dodatku soli.SPOSÓB PRZYGOTOWANIAOtwórz, dodaj 1 łyżeczkę oleju dla niemowląt, wymieszaj i podgrzej. Przed podaniem upewnij się, że produkt ma odpowiednią temperaturę.WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 gWartość energetyczna: 182 kJ/43 kcalTłuszcz: 0,2 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 gWęglowodany: 8,6 gw tym cukry: 0,2 gBiałko: 1,3 gSól: 0,03 gSód: 0,01 gZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym miejscu, z dala od ciepła. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Holle Danie szpinak-ziemniak BIOHolle Danie szpinak-ziemniak BIO
BIO
masa netto

masa netto

190 g

pojemność

cena za kilogram

32,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640230493475

7640230493475

Cena: 6,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.20 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Danie szpinak-ziemniak BIO firmy Holle?

Producent marki Holle opisuje Danie szpinak-ziemniak BIO tak:

SKŁADNIKIwoda, szpinak** 23 %, ziemniak** 15 %, grysik ryżowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny, **składniki z rolnictwa biodynamicznego)OPISObiadek ze szpinakiem i ziemniakami.Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci, od 5 miesiąca. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt bezglutenowy. Bez dodatku soli.SPOSÓB PRZYGOTOWANIAOtwórz, dodaj 1 łyżeczkę oleju dla niemowląt, wymieszaj i podgrzej. Przed podaniem upewnij się, że produkt ma odpowiednią temperaturę.WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 gWartość energetyczna: 182 kJ/43 kcalTłuszcz: 0,2 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 gWęglowodany: 8,6 gw tym cukry: 0,2 gBiałko: 1,3 gSól: 0,03 gSód: 0,01 gZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w suchym miejscu, z dala od ciepła. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

inne produkty w kategorii obiadki

Wyrób firmy Holle o nazwie Danie szpinak-ziemniak BIO został przypisany do kategorii obiadki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-30
HiPP Młoda marchewka z ryżem HiPP Młoda marchewka z ryżem
i cielęciną BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2027-12-31
HiPP Potrawka z ziemniaczkami HiPP Potrawka z ziemniaczkami
i królikiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
113
Data przyd. 2028-01-31
HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-01-31
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z delikatną rybą po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-11-19
BoboVita obiadek dynia BoboVita obiadek dynia
z kurczakiem i ziemniaczkami po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-05
Hipp Marchewka z ziemniaczkami Hipp Marchewka z ziemniaczkami
i łososiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2028-03-31
HiPP Puree z ziemniaczków HiPP Puree z ziemniaczków
z kukurydzą i indykiem BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki Holle

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Holle? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Holle Mięso z kurczaka Holle Mięso z kurczaka
bezglutenowe BIO po 4. miesiącu 125 g
82,72zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-05-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wielozbożowa z Cornflakes i owocami, bezmleczna po 10. miesiącu 250 g
60,48zł/kg

Cena: 15,12 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-30
Holle Ekologiczna kaszka Holle Ekologiczna kaszka
wieloziarnista z Cornflakes, bezmleczna BIO po 10. miesiącu 250 g
63,96zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-05
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista Holle Kaszka owsiana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
53,64zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-12
Holle Kaszka musli z owocami, Holle Kaszka musli z owocami,
bezmleczna BIO po 6. miesiącu 250 g
60,88zł/kg

Cena: 15,22 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-11-21
Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista Holle Kaszka jaglana pełnoziarnista
bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
59,96zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-06
Holle Kaszka orkiszowa Holle Kaszka orkiszowa
pełnoziarnista bezmleczna BIO po 4. miesiącu 250 g
51,52zł/kg

Cena: 12,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5