Hochland Kremowy serek twarogowy kanapkowy czekoladowy

Hochland Hochland To jest pyszne! Kupując ten produkt wspierasz program Pajacyk - dzielimy się tym co dobre
Hochland Kremowy serek twarogowy kanapkowy czekoladowyHochland Kremowy serek twarogowy kanapkowy czekoladowy
masa netto

masa netto

130 g

pojemność

cena za kilogram

49,31 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902899144719

5902899144719

Cena: 6,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.41 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kremowy serek twarogowy. Pasteryzowany firmy Hochland.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kremowy serek twarogowy. Pasteryzowany marki Hochland:

ser twarogowy, cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia z tapioki, sól, Zawartość czekolady 8 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1119 kJ / 269 kcal
tłuszcz21 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
węglowodany14 g
w tym cukry12 g
białko6,1 g
sól0,24 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Hochland opisuje Kremowy serek twarogowy. Pasteryzowany tak:

Hochland To jest pyszne! Kupując ten produkt wspierasz program Pajacyk - dzielimy się tym co dobre
Marka:Hochland
O marce:Hochland To jest pyszne!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kremowy serek twarogowy. Pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temp. od +2 °C do + 8 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 72 godzin.
Rodzaj opakowania:Cup/Tub/Bowl
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:Hochland Polska Sp. z o.o. ul. Okrężna 2 64-530 Kaźmierz
Adres zwrotny:pl:Hochland Polska Sp. z o.o. pl:ul. Okrężna 2 64-530 Kaźmierz

inne produkty w kategorii serki kremowe

Wyrób firmy Hochland o nazwie Kremowy serek twarogowy. Pasteryzowany został przypisany do kategorii serki kremowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Hochland Kremowy serek twarogowy Hochland Kremowy serek twarogowy
kanapkowy ze szczypiorkiem 130 g
43,77zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-01
Hochland Kremowy serek twarogowy Hochland Kremowy serek twarogowy
kanapkowy z ogórkiem i koperkiem 130 g
43,77zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-12-04
Hochland Kremowy serek twarogowy Hochland Kremowy serek twarogowy
kanapkowy z czosnkiem i ziołami 130 g
43,77zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-10
Hochland Kremowy serek twarogowy Hochland Kremowy serek twarogowy
kanapkowy z prażoną cebulką 130 g
43,77zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-08
Hochland Kremowy serek twarogowy Hochland Kremowy serek twarogowy
kanapkowy z szynką 130 g
43,77zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-29
Hochland Kremowy serek twarogowy Hochland Kremowy serek twarogowy
kanapkowy śmietankowy 130 g
43,77zł/kg

Cena: 5,69 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-17
Hochland Almette serek kremowy Hochland Almette serek kremowy
śmietankowy 150 g
46,60zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-11-22
Hochland Almette serek kremowy Hochland Almette serek kremowy
z chrzanem 150 g
48,27zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-20

inne produkty marki Hochland

Poznaj produkty marki Hochland - w aktualnej ofercie mamy 20 produktów Hochland.

Hochland Almette Puszysty serek Hochland Almette Puszysty serek
twarogowy ze szpinakiem i czosnkiem 150 g
48,27zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-14
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Sortett 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-02
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Data przyd. 2027-02-08
Hochland Serek topiony Hochland Serek topiony
Smak śmietankowy 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-20
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Mixtett 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-29
Hochland Ser kremowy z pieczarkami Hochland Ser kremowy z pieczarkami
Data przyd. 2026-12-23
Hochland Ser kremowy z papryką Hochland Ser kremowy z papryką
Data przyd. 2027-02-16
Hochland Ser kremowy Hochland Ser kremowy
ze szczypiorkiem i cebulą 90 g
51,89zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5