HiPP Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIO, od 1. roku

Hipp
51HiPP Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIO, od 1. roku
HiPP Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIOHiPP Batonik Musli Przyjaciel Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIO
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-08

pojemność

cena za kilogram

224,50 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300404113

4062300404113

Cena: 4,49 zł

4.49 PLN 2027-06-08 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci marki Hipp?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci marki Hipp:

płatki bananowe* 22 %, zagęszczony sok jabłkowy* 20 %, pełnoziarnista mąka pszenna*, pełnoziarnista mąka owsiana* 18 %, olej słonecznikowy*, zagęszczony sok brzoskwiniowy* 8 %, suszony przecier jabłkowy* 2,6 %, mąka pszenna*, mąka ryżowa*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1600/380
tłuszcz9,5 g
- w tym kwasy nasycone1,1 g
węglowodany65,2 g
- w tym cukry33,3 g
błonnik6,5 g
białko5,2 g
sól<0,05 g
Inne
sód<0,02 g

Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Hipp opisuje Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci tak:

BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku aromatów, slodycz tylko z owoców
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:WAŻNE: Podawaj wyłącznie pod opieką dorosłego. Nie podawaj, kiedy dziecko leży lub jest w ruchu. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej dziecka.
Marka:HiPP
O marce:HiPP BIO od pokoleń
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci.
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE/spoza UE
Przechowywanie:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci marki Hipp? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

    Wyrób firmy Hipp o nazwie Miękki batonik owocowo-zbożowy dla małych dzieci został przypisany do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    HiPP Batonik Musli Przyjaciel HiPP Batonik Musli Przyjaciel
    Jabłka-Wanilia z maślanymi ciasteczkami BIO po 12. miesiącu 20 g
    224,50zł/kg

    Cena: 4,49 zł

    PLN
    1
    46
    Data przyd. 2027-08-06
    BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa
    kukurydziane wyśmienicie bananowe po 7. miesiącu 20 g
    241,50zł/kg

    Cena: 4,83 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-07-06
    HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
    Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
    195,22zł/kg

    Cena: 4,49 zł

    PLN
    1
    56
    Data przyd. 2027-04-29
    Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
    mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
    208,33zł/kg

    Cena: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-28
    Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
    jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
    242,67zł/kg

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-04
    P R Z E C E N A -10%
    Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
    Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
    187,67zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-20
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO
    od 10. miesiąca 200 g
    58,95zł/kg

    Cena: 11,79 zł

    PLN
    1
    23
    Data przydatności
    2027-06-30
    15% rabatu po dodaniu do koszyka
    HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
    po 12. miesiącu 200 g
    58,95zł/kg

    Cena: 11,79 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-07-31

    inne produkty marki Hipp

    Czy znasz już markę Hipp? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hipp od 13 lutego 2008.

    Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel
    Banany - Jabłka po 12. miesiącu 23 g
    195,22zł/kg

    Cena: 4,49 zł

    PLN
    1
    28
    Data przydatności
    2027-07-03
    Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel
    Jabłka - Banany - Maliny po 12. miesiącu 23 g
    195,22zł/kg

    Cena: 4,49 zł

    PLN
    1
    50
    Data przydatności
    2027-07-07
    HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
    i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2027-06-30
    HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
    BIO po 7. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    Data przyd. 2027-06-30
    HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
    i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2028-04-30
    HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
    po 4. miesiącu 200 ml
    28,70zł/l

    Cena: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    Data przyd. 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
    krem BIO 125 g
    41,12zł/kg

    Cena: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2028-02-29
    HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
    i królikiem po 7. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    Data przyd. 2028-04-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5