HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO, po 7. miesiącu

Hipp
31HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO, po 7. miesiącu
Delikatnie owocowa przyjemność chrupania! Malinowe wafelki ryżowe HiPP BIO zostały wytworzone z ekologicznego ryżu i zagęszczonych soków - jabłkowego i malinowego. Dlatego są naturalnie delikatne i mają wyśmienity, owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek. Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - z ekologicznego ryżu - słodycz tylko z owoców - bez aromatów
HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIOHiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-06

pojemność

cena za kilogram

218,00 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300440951

4062300440951

Cena: 6,54 zł

6.54 PLN 2027-08-06 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ekologiczne malinowe wafelki ryżowe dla niemowląt marki Hipp?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO? Sprawdź listę składników:

ryż* 86 %, zagęszczony sok jabłkowy* 12 %, zagęszczony sok malinowy* 1,1 %, zagęszczony sok marchwiowy*, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal1668/393
tłuszcz0,8 g
- w tym kwasy nasycone0,1 g
węglowodany88,6 g
- w tym cukry8,3 g
błonnik0,8 g
białko7,4 g
sól< 0,05 g
tiamina (witamina B₁)0,90 mg (180 %)¹
Inne
sód< 0,02 g
¹% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Mleko : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Hipp opisuje Ekologiczne malinowe wafelki ryżowe dla niemowląt tak:

Cechy:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, słodycz tylko z owoców
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Ważna informacja: niebezpieczeństwo zadławienia! Wafelki ryżowe HiPP BIO powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie podawaj, gdy dziecko leży. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.
Marka:HiPP
O marce:HiPP BIO od pokoleń
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ekologiczne malinowe wafelki ryżowe dla niemowląt.
Przechowywanie:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Zużyj w ciągu kilku dni. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Przygotowanie i stosowanie:Pomysł na przekąskę: 3-5 wafelków w ciągu dnia, najlepiej jako część drugiego śniadania lub podwieczorku.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa
Adres zwrotny:HiPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa

Jakie recenzje zebrał produkt Ekologiczne malinowe wafelki ryżowe dla niemowląt marki Hipp? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

    Produkt Ekologiczne malinowe wafelki ryżowe dla niemowląt firmy Hipp znajduje się w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batoniki, ciasteczka, wafelki, musli:

    HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
    po 7. miesiącu 30 g
    218,00zł/kg

    Cena: 6,54 zł

    PLN
    1
    38
    Data przyd. 2027-08-04
    Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
    mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
    208,33zł/kg

    Cena: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-28
    Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
    jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
    242,67zł/kg

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-04
    P R Z E C E N A -10%
    Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
    Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
    187,67zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-20
    Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
    kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
    208,33zł/kg

    Cena: 6,25 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-12
    Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
    zbożowe z sokami zagęszczonymi po 12. miesiącu 30 g
    218,00zł/kg

    Cena: 6,54 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-07-09
    HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
    po 7. miesiącu 34 g
    192,35zł/kg

    Cena: 6,54 zł

    PLN
    1
    54
    Data przyd. 2027-07-30
    BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa
    kukurydziane wyśmienicie bananowe po 7. miesiącu 20 g
    241,50zł/kg

    Cena: 4,83 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-07-06

    inne produkty marki Hipp

    Czy znasz już markę Hipp? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hipp od 13 lutego 2008.

    HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
    i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2027-06-30
    HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
    BIO po 7. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    40
    Data przyd. 2027-06-30
    HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
    i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2028-04-30
    HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
    po 4. miesiącu 200 ml
    28,70zł/l

    Cena: 5,74 zł

    PLN
    1
    49
    Data przyd. 2028-06-30
    15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
    HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
    krem BIO 125 g
    41,12zł/kg

    Cena: 5,14 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2028-02-29
    HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
    i królikiem po 7. miesiącu 220 g
    33,59zł/kg

    Cena: 7,39 zł

    PLN
    1
    43
    Data przyd. 2028-04-30
    HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
    z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
    42,44zł/kg

    Cena: 6,79 zł

    PLN
    1
    54
    Data przyd. 2027-04-30
    HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
    z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
    16,98zł/l

    Cena: 8,49 zł

    PLN
    1
    171
    Data przyd. 2028-01-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5