HiPP BIO Musli chrupiące lwy truskawka-wanilia dla dzieci, od 3 lat

Hipp
HiPP BIO Musli chrupiące lwy  truskawka-wanilia dla dzieciHiPP BIO Musli chrupiące lwy  truskawka-wanilia dla dzieci
BIO
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

56,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300473379

4062300473379

Cena: 16,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
16.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ekologiczne, chrupiące musli owsiane z ekstrudatem zbożowym, liofilizowanymi truskawkami i wyciągiem z wanilii firmy Hipp?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Hipp:

pełnoziarniste płatki owsiane* 59 %, syrop z tapioki*, olej słonecznikowy*, inulina z korzenia cykorii*, ekstrudat zbożowy* 5 % (mąka pszenna*, mąka ryżowa*, koncentrat z rzodkwi*, koncentrat jabłkowy*, koncentrat z czarnej porzeczki*), ryż ekspandowany*, płatki kukurydziane* (kukurydza*, syrop kukurydziany*, sól morska, emulgator: lecytyna sojowa*), liofilizowane truskawki* 3 %, zagęszczony sok jabłkowy*, wiórki kokosowe*, wyciąg z wanilii*, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1.800 kJ
Wartość energetyczna429 kcal
Tłuszcz14 g
- w tym kwasy nasycone2,6 g
Węglowodany60 g
- w tym cukry6,8 g
Błonnik14 g
Białko8,8 g
Sól0,12 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Hipp opisuje Ekologiczne, chrupiące musli owsiane z ekstrudatem zbożowym, liofilizowanymi truskawkami i wyciągiem z wanilii tak:

HiPP
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ekologiczne, chrupiące musli owsiane z ekstrudatem zbożowym, liofilizowanymi truskawkami i wyciągiem z wanilii.
Przechowywanie:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Przed użyciem upewnij się, że folia nie została naruszona. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

HiPP BIO Musli chrupiące lwy truskawka-wanilia dla dzieci w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 69 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 34 g
192,35zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-07-30
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-04-29
HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
po 10. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11

inne produkty marki Hipp

Poznaj produkty marki Hipp - w aktualnej ofercie mamy 173 produktów Hipp.

HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
Data przyd. 2028-06-30
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
123
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5