HiPP BIO Moje śniadanko Owsianka z owocami i jogurtem, po 9. miesiącu

Hipp Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - zgodnie z przepisami prawa z tiaminą (witaminą B₁), która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników; bez aromatów Zadbaj o zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia swojego dziecka.
HiPP BIO Moje śniadanko Owsianka z owocami i jogurtemHiPP BIO Moje śniadanko Owsianka z owocami i jogurtem
BIO
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

42,44 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300470279

4062300470279

Cena: 6,79 zł

6.79 PLN 2027-06-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Owsianka z owocami i jogurtem. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, z wyczuwalnymi cząstkami firmy Hipp.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Owsianka z owocami i jogurtem. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, z wyczuwalnymi cząstkami marki Hipp:

jogurt* 30 % (z mleka*), jabłka* 25 %, woda, gruszki* 10 %, skrobia ryżowa*, płatki owsiane* 5 %, marakuja* 1,8 %, skrobia kukurydziana*, sok cytrynowy*, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, witamina B₁, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
wartość energetyczna kJ/kcal312/74
tłuszcz1,5 g
- w tym kwasy nasycone0,7 g
węglowodany12,9 g
- w tym cukry5,1 g
białko1,7 g
sól0,05 g
tiamina (witamina B₁)0,15 mg (30 %¹)
Inne
sód0,02 g
¹% zalecanego dziennego spożycia

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Zawiera

Producent marki Hipp opisuje Owsianka z owocami i jogurtem. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, z wyczuwalnymi cząstkami tak:

Cechy:BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp, bez dodatku cukru
Marka:HiPP
O marce:HiPP BIO od pokoleń
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Owsianka z owocami i jogurtem. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, z wyczuwalnymi cząstkami.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Podawaj na śniadanie lub między głównymi posiłkami, na ciepło lub na zimno. Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj czystą łyżeczką i sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. Kontakt ze śliną może spowodować rozrzedzenie produktu. Przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii desery

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak HiPP BIO Moje śniadanko Owsianka z owocami i jogurtem do kategorii desery.

HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
HiPP Musli owocowe z jogurtem BIO HiPP Musli owocowe z jogurtem BIO
po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-01-31
HiPP BIO od pokoleń, Brzoskwinie HiPP BIO od pokoleń, Brzoskwinie
i morele z twarożkiem po 6. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
39
Data przyd. 2027-04-30
HiPP Jabłka, truskawki i maliny HiPP Jabłka, truskawki i maliny
z jogurtem BIO po 6. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2027-01-31
HiPP BIO od pokoleń, Mango i banany HiPP BIO od pokoleń, Mango i banany
z jogurtem po 6. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2027-02-28
Hipp jabłka z mango Hipp jabłka z mango
i kremowym kokosem 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-01-31
Hipp jabłka z bananami, Hipp jabłka z bananami,
kremowym kokosem i owsem 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-01-31
HiPP BIO Jabłka z truskawkami i HiPP BIO Jabłka z truskawkami i
malinami dla niemowląt po 5. miesiącu 160 g
44,69zł/kg

Cena: 7,15 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2027-07-31

inne produkty marki Hipp

Poznaj produkty marki Hipp - w aktualnej ofercie mamy 173 produktów Hipp.

HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO HiPP Ryż mleczny z jabłkami BIO
po 9. miesiącu 200 g
34,25zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-31
HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
Data przyd. 2028-06-30
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
123
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5