Herbapol Herbaciany Ogród herbatka Zimowy Sekret

Herbapol

Herbaciany Ogród – Zimowy Sekret Herbatka owocowo-ziołowa o smaku cytrusowym. Zimowy sekret to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. Herbatki z linii Herbaciany Ogród to herbatki owocowe o doskonałym smaku. Wyselekcjonowane i starannie zebrane owoce poddawane są dokładnej kontroli, a następnie starannie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. To 100% naturalnych składników. Każda herbatka zapakowana jest w przezroczyste saszetki, przez które ujrzysz duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Torebka wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowanego w warunkach przemysłowych. Herbatka owocowa nie zawiera teiny, co sprawia że można ją pić o dowolnej porze dnia. Szeroki wybór wariantów smakowych sprawia, że herbatki owocowe z linii Herbaciany Ogród mogą pić wszyscy członkowie rodziny – również dzieci. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.

Herbapol Herbaciany Ogród herbatka Zimowy SekretHerbapol Herbaciany Ogród herbatka Zimowy Sekret
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

0,35 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956003207

5900956003207

Cena: 6,99 zł

6.99 PLN 2028-01-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Herbaciany Ogród herbatka Zimowy Sekret firmy Herbapol?

Jak powstał produkt Herbaciany Ogród herbatka Zimowy Sekret firmy Herbapol - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Kwiat hibiskusa (25%), jabłko (18%), owoc gruszki, owoc dzikiej róży (9%), owoc aronii, kora cynamonu (6%), naturalny aromat cytrusowy, skórka pomarańczy (5%), liść jeżyny (4%), owoc maliny (3%), kłącze imbiru, goździki (3%). Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.


Wartość odżywcza w 100 ml: Wartość energetyczna – 2 kJ (0 kcal), Tłuszcz: 0 g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g), Węglowodany: 0 g (w tym cukry: 0 g), Białko: 0 g, Sól: 0 g. Wartość odżywcza w naparze z jednej saszetki (3,0 g): Wartość energetyczna – 4 kJ (1 kcal), Tłuszcz: 0 g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g), Węglowodany: 0 g (w tym cukry: 0 g), Białko: 0 g, Sól: 0 g.


Producent marki Herbapol opisuje Herbaciany Ogród herbatka Zimowy Sekret tak:

Herbaciany Ogród – Zimowy Sekret Herbatka owocowo-ziołowa o smaku cytrusowym. Zimowy sekret to herbatka, której mocno owocowy smak pochodzi wyłącznie z naturalnych składników. Przez przezroczystą saszetkę możesz zobaczyć duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Sięgając po Herbaciany Ogród wybierasz to, co najlepsze z natury. Herbatki z linii Herbaciany Ogród to herbatki owocowe o doskonałym smaku. Wyselekcjonowane i starannie zebrane owoce poddawane są dokładnej kontroli, a następnie starannie pakowane tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. To 100% naturalnych składników. Każda herbatka zapakowana jest w przezroczyste saszetki, przez które ujrzysz duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. Torebka wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowanego w warunkach przemysłowych. Herbatka owocowa nie zawiera teiny, co sprawia że można ją pić o dowolnej porze dnia. Szeroki wybór wariantów smakowych sprawia, że herbatki owocowe z linii Herbaciany Ogród mogą pić wszyscy członkowie rodziny – również dzieci. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


inne produkty w kategorii herbatki ziołowe

Herbapol Herbaciany Ogród herbatka Zimowy Sekret w sklepie dodomku.pl należy do kategorii herbatki ziołowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 96 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
ziołowa z melisą 20 szt.

Cena: 4,46 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-06-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
dzika róża 20 torebek

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-30
Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
rumianek 20 torebek

Cena: 4,49 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Posti Rumianek herbata ziołowa Posti Rumianek herbata ziołowa
20 szt.

Cena: 3,23 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-05-30
Bifix herbata ziołowa 20 torebek Bifix herbata ziołowa 20 torebek
melisa 20 szt.

Cena: 4,12 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-05-14
Bifix Rooibos herbata afrykańska Bifix Rooibos herbata afrykańska
z czerwonokrzewu 20 szt.

Cena: 5,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-26

inne produkty marki Herbapol

Czy znasz już markę Herbapol? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Herbapol od 12 listopada 2007.

Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
aronia 420 ml
20,40zł/l

Cena: 8,57 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
malina z kwiatem lipy 420 ml
19,81zł/l

Cena: 8,32 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-07-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
czarna porzeczka 420 ml
19,83zł/l

Cena: 8,33 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
wiśnia 420 ml
20,02zł/l

Cena: 8,41 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
truskawka 420 ml
20,19zł/l

Cena: 8,48 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-07-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
malina 420 ml
19,83zł/l

Cena: 8,33 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-08-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
cytryna 420 ml
20,02zł/l

Cena: 8,41 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-11-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
kiwi 420 ml
20,38zł/l

Cena: 8,56 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5