Helcom Passata przecier pomidorowy

Helcom
41Helcom Passata przecier pomidorowy
Helcom Passata przecier pomidorowyHelcom Passata przecier pomidorowy
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

7,54 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908258306866

5908258306866

Cena: 3,77 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.77 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Passata przecier pomidorowy marki Helcom?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Passata przecier pomidorowy marki Helcom:

Przecier pomidorowy.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Passata przecier pomidorowy firmy Helcom? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Helcom Passata przecier pomidorowy do kategorii koncentraty i przeciery.

    Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
    500 g
    8,70zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2029-05-05
    Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
    bezglutenowy BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-03-14
    Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
    500 g
    11,04zł/kg

    Cena: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-08-28
    Alce Nero Sos pomidorowy Alce Nero Sos pomidorowy
    z bazylią BIO 500 g
    29,66zł/kg

    Cena: 14,83 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-09-03
    Dawtona Przecier pomidorowy Dawtona Przecier pomidorowy
    z polskimi ziołami 500 g
    11,28zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-06-26
    La Bio Idea Sos pomidorowy passata La Bio Idea Sos pomidorowy passata
    BIO 500 g
    16,78zł/kg

    Cena: 8,39 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-12-11
    Podravka przecier pomidorowy Podravka przecier pomidorowy
    z ziołami śródziemnomorskimi 500 ml
    8,70zł/l

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2028-04-23
    Jamar Passata pomidorowa Jamar Passata pomidorowa
    klasyczna 500 g
    9,98zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2028-02-29

    inne produkty marki Helcom

    Firma Helcom prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 15 lipca 2021 - aktualnie dostępnych jest 5 produktów marki Helcom.

    Helcom Borowik szlachetny suszony Helcom Borowik szlachetny suszony
    20 g
    362,50zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    47
    Data przyd. 2027-12-31
    Helcom Masa makowa z bakaliami Helcom Masa makowa z bakaliami
    Data przyd. 2027-05-30
    Helcom Jabłko prażone Helcom Jabłko prażone
    Data przydatności
    2027-03-30
    Helcom Pomidory suszone paski Helcom Pomidory suszone paski
    w oleju (masa netto po odsączeniu 150g) 280 g
    32,11zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    103
    Data przyd. 2027-08-30
    Helcom Ananas kawałki w lekkim Helcom Ananas kawałki w lekkim
    syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) 565 g
    12,96zł/kg

    Cena: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Data przydatności
    2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5