Helcom Koncentrat pomidorowy

Helcom

Koncentrat pomidorowy.

Helcom Koncentrat pomidorowyHelcom Koncentrat pomidorowy
masa netto

masa netto

190 g

pojemność

cena za kilogram

21,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902166735275

5902166735275

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Koncentrat pomidorowy marki Helcom?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Koncentrat pomidorowy marki Helcom:

Koncentrat pomidorowy 30%-38%, woda, sól.


Producent marki Helcom opisuje Koncentrat pomidorowy tak:

Koncentrat pomidorowy.


inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Produkt Koncentrat pomidorowy firmy Helcom znajduje się w kategorii koncentraty i przeciery, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu koncentraty i przeciery:

Rolnik Koncentrat pomidorowy Rolnik Koncentrat pomidorowy
190 ml
16,84zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-05-21
Le Pepe Pesto z bazylii Le Pepe Pesto z bazylii
Data przydatności
2028-11-11
Le Pepe Pesto z suszonych pomidorów Le Pepe Pesto z suszonych pomidorów
Data przyd. 2028-11-10
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
190 g
22,89zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-02
Kotlin Koncentrat pomidorowy 30% Kotlin Koncentrat pomidorowy 30%
190 g
12,21zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-30
Rolnik koncentrat pomidorowy Rolnik koncentrat pomidorowy
200 g
21,60zł/kg

Cena: 4,32 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-08-27

inne produkty marki Helcom

Firma Helcom prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 15 lipca 2021 - aktualnie dostępnych jest 5 produktów marki Helcom.

Helcom Borowik szlachetny suszony Helcom Borowik szlachetny suszony
20 g
362,50zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2027-12-31
Helcom Masa makowa z bakaliami Helcom Masa makowa z bakaliami
Data przyd. 2027-05-30
Helcom Jabłko prażone Helcom Jabłko prażone
Data przydatności
2027-03-30
Helcom Pomidory suszone paski Helcom Pomidory suszone paski
w oleju (masa netto po odsączeniu 150g) 280 g
32,11zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
103
Data przyd. 2027-08-30
Helcom Ananas kawałki w lekkim Helcom Ananas kawałki w lekkim
syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) 565 g
12,96zł/kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
94
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5