Hektor Mieszanka groszku, kukurydzy i marchwi

Hektor
Hektor Mieszanka groszku, kukurydzy i marchwiHektor Mieszanka groszku, kukurydzy i marchwi
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za litr

11,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000116

5904747000116

Cena: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Mieszanka groszku, kukurydzy i marchwi firmy Hektor?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Hektor Mieszanka groszku, kukurydzy i marchwi? Sprawdź listę składników:

Warzywa w zmiennych proporcjach (marcheka, groszek, kukurydza), woda, sól.


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy Hektor o nazwie Mieszanka groszku, kukurydzy i marchwi został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Hektor Sałatka warzywna obiadowa Hektor Sałatka warzywna obiadowa
500 ml
9,36zł/l

Cena: 4,68 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-11-30
Hektor Sałatka szwedzka Hektor Sałatka szwedzka
500 ml
10,24zł/l

Cena: 5,12 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-09-30
Hektor Sałatka litewska Hektor Sałatka litewska
Data przyd. 2027-10-30
Charsznicki Ekologiczny sok 100% Charsznicki Ekologiczny sok 100%
z kiszonej kapusty 500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2026-11-30
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
jajkiem 500 g
21,00zł/kg

Cena: 10,50 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-19
Lisner sałatka warzywna z groszkiem Lisner sałatka warzywna z groszkiem
500 g
21,04zł/kg

Cena: 10,52 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-11
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
ogórków kiszonych BIO 500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-15

inne produkty marki Hektor

Czy znasz już markę Hektor? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hektor od 29 listopada 2012.

Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
890 g
8,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
460 g
13,02zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Sałatka obiadowa firmowa Hektor Sałatka obiadowa firmowa
470 g
12,74zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-07-30
Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5