Heidi Czekolada gorzka 50%

Heidi
52Heidi Czekolada gorzka 50%
Heidi Czekolada gorzka 50%Heidi Czekolada gorzka 50%
masa netto

masa netto

80 g

pojemność

cena za kilogram

46,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5941021013523

5941021013523

Cena: 3,70 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.70 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Czekolada gorzka 50% marki Heidi?

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Czekolada gorzka 50% firmy Heidi. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii czekolada

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Heidi Czekolada gorzka 50% do kategorii czekolada.

    Wedel Czekolada mocno gorzka 80% Wedel Czekolada mocno gorzka 80%
    80 g
    127,63zł/kg

    Cena: 10,21 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-12-14
    Vivani Czekolada gorzka 100% Vivani Czekolada gorzka 100%
    kakao BIO 80 g
    280,25zł/kg

    Cena: 22,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-05-30
    Wedel czekolada mocna mleczna Wedel czekolada mocna mleczna
    Data przydatności
    2027-08-22
    Wedel czekolada biała Wedel czekolada biała
    80 g
    84,38zł/kg

    Cena: 6,75 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-06-21
    Super Fudgio Czekolada słodzona Super Fudgio Czekolada słodzona
    daktylami bezglutenowa BIO 80 g
    332,63zł/kg

    Cena: 26,61 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-10-02
    Wedel Czekolada mocno mleczna z Wedel Czekolada mocno mleczna z
    orzechami laskowymi 80 g
    97,38zł/kg

    Cena: 7,79 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-02-16
    Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
    mleczna z całymi orzechami 100 g
    77,50zł/kg

    Cena: 7,75 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-05-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5