Hair queen Maska emolientowa do włosów średnioporowatych

Hair queen

Ekspresowa maska emolientowa do włosów średnioporowatych (czyli z tendencją do puszenia i przesuszania, podatnych na stylizowanie) optymalnie odżywi, wygładzi i dociąży włosy, pozostawiając je lśniące, gładkie i miękkie w dotyku. Regularnie stosowana pomoże obniżyć porowatość włosów

Hair queen Maska emolientowa  do włosów średnioporowatychHair queen Maska emolientowa  do włosów średnioporowatych
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

41,88 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904569230050

5904569230050

Cena: 16,75 zł

Produkt chwilowo niedostępny
16.75 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Maska emolientowa do włosów średnioporowatych firmy Hair queen.

Producent marki Hair queen opisuje Maska emolientowa do włosów średnioporowatych tak:

Ekspresowa maska emolientowa do włosów średnioporowatych (czyli z tendencją do puszenia i przesuszania, podatnych na stylizowanie) optymalnie odżywi, wygładzi i dociąży włosy, pozostawiając je lśniące, gładkie i miękkie w dotyku. Regularnie stosowana pomoże obniżyć porowatość włosów


inne produkty w kategorii włosy

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Hair queen Maska emolientowa do włosów średnioporowatych do kategorii włosy.

15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62
Ziaja Wygładzający szampon do Ziaja Wygładzający szampon do
włosów liście baobabu 400 ml
29,98zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-07-31
Ziaja szampon codzienna pielęgnacja Ziaja szampon codzienna pielęgnacja
do każdego rodzaju włosów 400 ml
23,95zł/l

Cena: 9,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-07-30
Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
15,5cm różne kolory 1 szt.

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
włosów 8,8cm 1 szt.

Cena: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella Wellaton krem trwale Wella Wellaton krem trwale
koloryzujący z Serum z Provitaminą B5 9/0 1 szt.

Cena: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5