Hair Queen Maska emolientowa do włosów wysokoporowatych

Hair queen

Ekspresowa maska emolientowa do włosów wysokoporowatych (czyli bardzo suchych, zniszczonych, łamiących i odgniatających się) silnie wygładzi i optymalnie dociąży włosy, pozostawiając je lśniące, gładkie i miękkie w dotyku. Regularnie stosowana pomoże obniżyć porowatość włosów.

Hair Queen Maska emolientowa  do włosów wysokoporowatychHair Queen Maska emolientowa  do włosów wysokoporowatych
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

41,88 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904569230081

5904569230081

Cena: 16,75 zł

Produkt chwilowo niedostępny
16.75 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Hair Queen Maska emolientowa do włosów wysokoporowatych firmy Hair queen?

Producent marki Hair queen opisuje Hair Queen Maska emolientowa do włosów wysokoporowatych tak:

Ekspresowa maska emolientowa do włosów wysokoporowatych (czyli bardzo suchych, zniszczonych, łamiących i odgniatających się) silnie wygładzi i optymalnie dociąży włosy, pozostawiając je lśniące, gładkie i miękkie w dotyku. Regularnie stosowana pomoże obniżyć porowatość włosów.


inne produkty w kategorii włosy

Produkt Hair Queen Maska emolientowa do włosów wysokoporowatych firmy Hair queen znajduje się w kategorii włosy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu włosy:

15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62
Ziaja Wygładzający szampon do Ziaja Wygładzający szampon do
włosów liście baobabu 400 ml
29,98zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-07-31
Ziaja szampon codzienna pielęgnacja Ziaja szampon codzienna pielęgnacja
do każdego rodzaju włosów 400 ml
23,95zł/l

Cena: 9,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-07-30
Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
15,5cm różne kolory 1 szt.

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
włosów 8,8cm 1 szt.

Cena: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella Wellaton krem trwale Wella Wellaton krem trwale
koloryzujący z Serum z Provitaminą B5 9/0 1 szt.

Cena: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5